Закарпаття! Тур вихідного дня. Кожний четвер! Синевир+Термали+Львів!

Виїзд кожний четвер.

Програма туру: Воловець, Пилипець, Синевир, Мукачево, Чинадієво,   Косино,  Лінія Арпада, Львів.

1 день  четвер 21.30 збір групи та виїзд м. Житомир пл. Перемоги.

 2 день п’ятниця 07.30 прибуття в п. Воловець поселення в готелі з усіма зручностями. Година відпочинку.

08.30 Сніданок. Відправлення на екскурсію Пилипець, Водоспад Шипіт, Синевир. Найчистіше цілюще повітря та прекрасні гірські пейзажі подарують Вам справжню насолоду і відпочинок від міської суєти.

Пилипець — гірськолижний курорт розташований в Закарпатському районі на висоті 750м. над рівнем моря. Пилипець привертає любителів літнього відпочинку  і любителів зимового відпочинку, гірськолижників і сноубордистів. Гора Гимба -1497 метрів, частина полонини Боржава, обладнана трьома підйомниками. Зверху відкривається чудовий краєвид на Карпати.

Посеред смарагдових Карпат, поблизу села Пилипець біля підніжжя гори Гимба, розкинувся чарівний водоспад Шипіт, який відносять до одного з семи чудес української природи.

Із самої глибини землі на схилі гори Великий Верх (висота 1598 м) пробивається невеличкий струмочок Плошанка. Його води несуть в собі свіжість і прохолоду. Спадаючи декількома неповторними каскадами з чотирнадцятиметрової висоти кришталева та прозора вода розбивається об каміння утворюючи мільярди яскравих крапель, які виграють на сонці дивовижними барвами у променях і породжують мелодійний шепіт водоспаду Шипіт.

Озеро Синевир, що знаходиться в урочищі Сколівець на Закарпатті, вважається найпривабливішим та найчарівнішим. Це найбільше озеро на Закарпатті. Синевир, або Морське око, оточено загадками та легендами.  Вода Синевиру найчистіша і найпрозоріша, тому тут багато форелі — риба, яка може жити лише у кришталево чистій воді. Виникло озеро внаслідок давнього землетрусу, до нього біжать три гірські потоки, які підтримують високий рівень води в будь-яку пору року. Озеро гладеньке та іскрить блакиттю, але рівно посередині з води випростовується невеличкий острів. Ця картина подібна до блакитного ока з темним вічком посередині — саме тому Синевир і отримав свою другу, вельми романтичну назву: Морське Око. Озеро оточене старими смереками, яким більше 150 років. Тут надзвичайно легко дихати — завдяки аромату хвої, що насичує повітря.

Озеро прикрашає Скульптура, що зображує двох коханців: юнака на ім’я Вир та дівчину Синь — за легендою саме від їхніх імен утворилась назва озера. Висота скульптури сягає 13 м. Що ж це за легендарні закохані, які дали ім’я найбільшому карпатському озеру? Про це Ви дізнаєтесь на нашій екскурсії.

   

Обід в Колибі, поруч з заповідником.

Реабілітаційний центр Ведмедів. 

Унікальний і єдиний в Україні притулок для бурих ведмедів, або Центр реабілітації бурих ведмедів, розташований серед дивовижної природи Національного природного парку «Синевир».

Повернення в готель. Вечеря, вільний час. Можливість замовити чани, сауну.

3 день. Субота 9:00 — Сніданок. 

Вирушаємо на оглядову екскурсію древнім містом Мукачево: ми прогуляємось по історичному центру (Білий палац, міська Ратуша, Костел Св.Мартина, будинок Грінштейна, Латорічній двір; православний Свято-Миколаївський монастир).

Далі за програмою туру ми відвідаємо один з найбільш захищених замків Європи який знаходиться в Мукачево «Паланок». Замок є цінною історичною і військово-архітектурною пам’яткою не тільки Закарпаття, а й Європи. Паланок входить в п’ятірку кращих замків такого типу, що збереглися в Європі.

Його середньовічні стіни ховають чимало загадок і таємниць.

Велична фортеця, що височіє над містом — була побудована на рівній, майже плоскій місцевості, без схилів і пагорбів. Якщо дивитися на місто зверху, здається, що він лежить перед глядачем, як на долоні. Тим величніше піднімається над Мукачево замок — його фундаментом стала гора вулканічного походження. Існує легенда, нібито цю гору насипали люди, але праця коштувала їм страшних мук — звідси і Мукачево.

Невеличке, тісно оточене гірськими схилами, містечко Чинадієво тісно пов’язане історією з Мукачево. Туристів тут приваблює можливість доторкнутися до історії, відвідавши замок Берегвар і старовинну фортецю «Сент-Міклош».

Замок Берегвар, або в минулому Мисливський замок Шенборнів, а в наші дні — санаторій «Карпати» — один з найкрасивіших пам’яток України.

Цей палац був побудований графом Ервіном Фрідріхом Шенборн-Бухгаймом у 1890—1895 роках. Коло палацу був розбитий чудовий сад-дендрарій (нині Парк санаторію «Карпати») із декоративним озером у центрі. Висаджені рідкісні породи дерев — самшит, катальпа, сосна Веймута, канадська ялина, японська вишня (сакура), розовий бук, італійська глиниця; чагарників — дойція, гортензія тощо.

Сам мисливський замок побудований у неоромантичному стилі, що поєднує романські та готичні мотиви. Оригінальність палацу ще й у тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів (алегоричний ряд можна доповнити самому). Замок прикрашений багатим декором (барельєфи, флюгери, вітражі) на тему родової геральдики графів Шенборнів; діє баштовий годинник з курантами. У палацовому парку встановлені закладний пам’ятний знак (з написом угорською мовою) і дві скульптурні композиції — «Олень» і «Ведмедиця з ведмежатком». Обриси викопаного наприкінці XIX століття ставка (за задумом власника парку) умовно відтворюють карту Австро-Угорської імперії.

Наприкінці XIX століття зображення замку-палацу виступало на громадській печатці сусіднього містечка Чинадійово (Сент-Міклош). 1945 року земля та маєтки були націоналізовані, а мисливський замок Шенборнів став санаторієм «Карпати». Частина інтер’єру палацу (меблі, інші коштовні речі) передана до фондів Ужгородського краєзнавчого музею.

В глибині саду можна знайти Джерело Краси. Якщо в ньому вмитися, довго не будете старіти. Це не легенда, так як серед дерев причаївся бювет з цілющою мінеральною водою, насиченою корисними речовинами. Тому Джерело Краси вабить не тільки туристів, але і любителів санаторного відпочинку, які приїжджають в ці краї зміцнити власне здоров’я.

Як то кажуть, у кожного пристойного замку обов’язково повинна бути своя легенда і, само собою, привид. І замок Шенборнів в цьому ряду не є винятком. Існує досить відома легенда, що оповідає про графа Шенборна. За переказами граф з маніакальною наполегливістю перевіряв свою дружину на відданість і влаштовував їй різні випробування. Графиня з честю витримала всі його перевірки, але одного разу терпіння її лопнуло, і вона кинула чоловіка. Але після смерті душа графині не знайшла спочинку, і тепер по замку бродить привид жінки в чорному вбранні …

В Чинадієві  є ще один досить цікавий замок «Сент-Міклош» -фортеця любові.

Старовинна фортеця «Сент-Міклош» була свідком однієї з найдраматичніших історій кохання в Європі. Сьогодні в її стінах не тільки проводять екскурсії, а й справляють шлюбні церемонії. «Сент-Міклош» можна перевести як «Святий Миколай» — замок запозичив свою назву у селища, назву Чинадієво це селище отримало в 1944 році, коли землі Закарпаття опинилися під радянською владою. Фортеця — порівняно невелика будова, це двоповерхова будівля зі стінами метрової товщини і двома могутніми вежами. 

Історія замку: підступність і любов. Будувати фортецю почав барон Переньї, але завершував «Сент-Міклош» інший власник. «Сент-Міклош» постійно міняв власників — коли земля, на якій він стоїть, переходила в нові руки, в замок в’їжджав і новий володар. Довгий час тут панували угорські аристократи, доля фортеці тісно переплетена з долею замку «Паланок». На одній з терас «Паланка» можна побачити скульптуру Ілони Зріньї і її сина Ференца Ракоци — княгиня Зріньї прославилася непримиренною боротьбою проти австрійської корони. «Паланок» витримав довгу і важку облогу імператорського війська, і став місцем боротьби княгині.

На противагу цій героїчній історії «Сент-Міклош» — це замок кохання. Тут Ілона Зріньї зустрічалася з графом Імре Текелі — трансильванським аристократом, главою повстанців — куруців. Княгиня була на 14 років старша за свого коханця, австрійська влада, яка була в курсі діяльності та настроїв Текелі, засуджували пару. Коли про кохання двох бунтарів дізналися при дворі, Європа спостерігала за нею, затамувавши подих.

В замку і досі віє вітер ніжності та кохання, тому усі закохані пари люблять приїжджати сюди та загадувати бажання.

Відвідування знаменитих на весь світ термальних басейнів Закарпаття в с. Косино.

На території комплексу «Термальні води «Косино» розміщені сім басейнів, п’ять з них термальні. Температура в термальних басейнах +41 ° C. Термальні води в селі Косино, за складом є унікальними не тільки в Україні, а й у всій Європі за винятком води, якою лікуються у всесвітньо відомому санаторію «Гайдусобосло» (Угорщина).

Також на території комплексу працює 7 різних саун, 30хв перебування в яких входить в вартість вхідного квитка.

 

7 унікальних саун зібрано в одному місці, аналогів яким не існує.

—       Евкаліптова сауна (аромат евкаліпта стимулює імунітет, допомагає швидко відновитися після хвороби.)

—       Соляна лисяча нора (сіль за своїм складом найбільш близька до плазми людської крові. Вдихання соляних парів в сауні сприяє постачанню в організм цінних мікроелементів і мінералів запобігає виникненню алергії, продовжує молодість шкіри, сприяє очищенню тіла від токсинів.)

—       Трав’яна сауна (відвідування трав’яної сауни позитивно впливає на стан шкіри та волосся. Дуже позитивно сприяє на дихальні шляхи та покращує кровообіг. Аромати гірських трав сприяють розслабленню організму і покращують сон.

—        Римська сауна (Позитивно сприяє на серцево-судинну і ендокринну систему, а також на суглоби та м’язи.

—       Турецька сауна – Хамам (в першу чергу розслаблення організму, заспокоєння нервової системи. Після відвідування хамаму покращується сон, проходять неврози, мігрені, занепокоєння. Також покращується загальний стан організму та підвищується настрій.

—       Угорська сауна (суха сауна сприятливо діє на людей, які страждають на ішемічну хворобу серця, діабет, підвищений хлорестерин, або високий тиск. Родзинкою угорської сауни є піч кам’янка, в якій розпечене відро з камінням кожні 5-ть хв. Опускається в бочку з пивом, наповнюючи сауну ароматом хліба та хмелю.

—       Крижана печера ( охолоньте після відвідування саун. Температура в крижаній печері близько – 25градусів)

18: 30- 19:00 — На завершенні Ми заїдемо на дегустацію вина в один з найкращих винних підвалів Берегова.   

19.30 повернення в готель. вечеря.

4 день. Неділя. 8.30 Сніданок. Звільнення номерів.

9.30 Відправлення на екскурсію Лінія Арпада. Романтичний Львів.

Лінія Арпада — низка оборонних об’єктів 1939-1944 рр., що тягнулися близько 600 км основним карпатським хребтом (від перевалу Дукля до Яблуницького перевалу). Основна мета — захист територій Угорщини від радянських військ. Робочою силою були угорські військові, а також їхні полонені. Назва оборонної лінії походить від імені вождя угрів Арпада, завдяки завоюванням якого виникла угорська держава. За історичними джерелами, його довжина сягала 1,5 км (сьогодні доступно близько 800 м). Найнижча точка бункера перевищує глибину 50 м. Ця споруда має 5 входів, чотири з яких є ДОТами. Підземні приміщення бункера сполучені ходами-потернами, висота яких сягає 2 м.

На різних рівнях оборонної споруди були розміщені кімнати: інженерна, вузлова (вузол зв’язку), зброярська, склади з боєприпасами та продуктами, лікарня, казарми, кухня, санвузли, а також розширені приміщення при виході на кожний ДОТ. В одному коридорі досі б’є джерело свіжої води (підземне живлення).

13.00 Відправлення на екскурсію до романтичного Львову.

Вільний час у Львові. Пропонуємо Вам завітати в тематичні заклади групи фест: «Криївка», «Гасова Лямпа», «Мазох», «Дім Легенд», «Під золотою Розою», «Копальня кави» і т. д.

   

19:30  Виїзд додому.

5 день понеділок прибуття додому о 3.00 ночі

Вартітсь туру:

 • 2100грн при розміщенні в 3-х, 4-ьох місних номерах.
 • 2200грн при розміщенні в 2ухм номерах
 • Дітям до 12 років знижка 100 грн.

У Вартість входить:

 • — проїзд Житомир-Воловець-Житомир;
 • — проживання в номерах з умовами;
 • — харчування: 3 сніданка, 2 вечері;
 • — Дегустація вин;
 • — послуги супроводжуючого;
 • — медична страховка;

Додатково:

 • Термали Косино — 400 грн — 3 години;
 • Трансфер + екскурсовод  — 300 грн.
 • Вхідні квитки на екскурсійні  об’єкти.
 • обід;
 • сувеніри.

Для гарного відпочинку Ви маєте взяти з собою теплі речі, зручне взуття, паспорт (або документ, що посвідчує особу), купальні костюми для Термалів, парасольку та гарний настрій.

Фірма залишає за собою право міняти місцями екскурсії та час їх проведення.

Ми не несемо відповідальності за погодні умови та стан доріг.

Добавить комментарий