Закарпаття Щочетверга! Тур вихідного дня. Лижі, Замки, Термали, Львів.

Виїзд 10.02.22; 17.02.22; 24.02.22; 10.03.22; 17.03.22; 24.03.22

Програма туру: Київ-Житомир- Воловець, Пилипець, Шипот, Синевір, Мукачево, Чинадієво, Берегове, Лінія Арпада, Львів
Знижка 100грн при бронюванні туру за 10 днів до виїзду! Знижка дітям  до 12 р. — 100грн!

1 день  четвер

18.30 Збір туристів Київ ст м. Житомирська біля автосалону «Інфініті»

19.00 Виїзд

20.30 збір групи та виїзд м. Житомир Автовокзал заправка БРСМ

 2 день п’ятниця 07.30 прибуття в п. Воловець поселення в готелі з усіма зручностями. «Едельвейс», «Грінвіч» , «Едем» Година відпочинку.

Готель «Едельвейс»

Готель «Грінвіч»

08.30 Сніданок. Відправлення на екскурсію Пилипець, Водоспад Шипіт, Соймівська та Келечинська мінеральні води, озеро Синевир, Реабілітаційний центр ведмедів, Еко-парк «Долина вовків».

Найчистіше цілюще повітря та прекрасні гірські пейзажі подарують Вам справжню насолоду та відпочинок.

Пилипець — гірськолижний курорт розташований в Закарпатському районі на висоті 750м. над рівнем моря. Пилипець привертає любителів літнього відпочинку  і любителів зимового відпочинку, гірськолижників і сноубордистів. Гора Гимба -1497 метрів, частина полонини Боржава, обладнана трьома підйомниками. Зверху відкривається чудовий краєвид на Карпати.

Посеред смарагдових Карпат, поблизу села Пилипець біля підніжжя гори Гимба, розкинувся чарівний водоспад Шипіт, який відносять до одного з семи чудес української природи.

Із самої глибини землі на схилі гори Великий Верх (висота 1598 м) пробивається невеличкий струмочок Плошанка. Його води несуть в собі свіжість і прохолоду. Спадаючи декількома неповторними каскадами з чотирнадцятиметрової висоти кришталева та прозора вода розбивається об каміння утворюючи мільярди яскравих крапель, які виграють на сонці дивовижними барвами у променях і породжують мелодійний шепіт водоспаду Шипіт.

Дегустація Соймівської та Келечинської мінеральних вод.

Цілющі води «Соймівського джерела» насичені багатьма мінералами, найбільше кальцієм та залізом, які необхідні людині для активного росту та для профілактики захворювань опорно-рухового апарату.
Джерела мінеральної води «Сойми» – це подарунок природи для пацієнтів, які страждають на:

 • виразкову хворобу шлунка з різними рівнями кислотності;
 • гастрити або гастродуоденіти;
 • захворювання печінки та жовчних шляхів;
 • залізодефіцитну анемію;
 • дисфункцію кишківника;
 • захворювання жовчного міхура та підшлункової залози;
 • цукровий діабет; ослаблення імунного стану організму;
 • порушення мінерального обміну;
 • брак кальцію в організмі.

Також воду «Сойми» вживають із профілактичною метою в період активного росту дітей та підлітків. Одне з джерел мінеральної води «Сойми» знаходиться поруч із автомобільним шляхом «Воловець – Міжгір’я».

Келечинське родовище одне із найбільших на Україні родовищ залізистих мінеральних вод.

Особливістю хімічного складу холодної вуглекислої залізистої маломінералізованої гідрокарбонатної кальцієвої, магнієво-кальцієвої води Келечинська є високий вміст карбонатного заліза (від 15 до 30 мг/л при мінімальній добовій потребі заліза 120 мг), а також інших важливих для організму мікроелементів, зокрема кальцію і магнію із оптимальним їх співвідношення

В Карпатах місцеве населення називає їх буркутами, на Кавказі — нарзанами, в Монголії — аршанами, що означає «богатир-вода».

Повернення в готель. Вечеря, вільний час. Можливість замовити чани, сауну.

3 день. Субота 8:00 — Сніданок. 

8.30 Вирушаємо на оглядову екскурсію древнім містом Мукачево: ми прогуляємось по історичному центру (Білий палац, міська Ратуша, Костел Св.Мартина, будинок Грінштейна, Латорічній двір; православний Свято-Миколаївський монастир).

Далі за програмою туру ми відвідаємо один з найбільш захищених замків Європи який знаходиться в Мукачево «Паланок». Замок є цінною історичною і військово-архітектурною пам’яткою не тільки Закарпаття, а й Європи. Паланок входить в п’ятірку кращих замків такого типу, що збереглися в Європі.

Його середньовічні стіни ховають чимало загадок і таємниць.

Велична фортеця, що височіє над містом — була побудована на рівній, майже плоскій місцевості, без схилів і пагорбів. Якщо дивитися на місто зверху, здається, що він лежить перед глядачем, як на долоні. Тим величніше піднімається над Мукачево замок — його фундаментом стала гора вулканічного походження. Існує легенда, нібито цю гору насипали люди, але праця коштувала їм страшних мук — звідси і Мукачево.

Невеличке, тісно оточене гірськими схилами, містечко Чинадієво тісно пов’язане історією з Мукачево. Туристів тут приваблює можливість доторкнутися до історії, відвідавши замок Берегвар і старовинну фортецю «Сент-Міклош».

Замок Берегвар, або в минулому Мисливський замок Шенборнів, а в наші дні — санаторій «Карпати» — один з найкрасивіших пам’яток України.

Цей палац був побудований графом Ервіном Фрідріхом Шенборн-Бухгаймом у 1890—1895 роках. Коло палацу був розбитий чудовий сад-дендрарій (нині Парк санаторію «Карпати») із декоративним озером у центрі.

Оригінальність палацу ще й у тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів (алегоричний ряд можна доповнити самому). Замок прикрашений багатим декором (барельєфи, флюгери, вітражі) на тему родової геральдики графів Шенборнів; діє баштовий годинник з курантами. У палацовому парку встановлені закладний пам’ятний знак (з написом угорською мовою) і дві скульптурні композиції — «Олень» і «Ведмедиця з ведмежатком». Обриси викопаного наприкінці XIX століття ставка (за задумом власника парку) умовно відтворюють карту Австро-Угорської імперії.

Як то кажуть, у кожного пристойного замку обов’язково повинна бути своя легенда і, само собою, привид. І замок Шенборнів в цьому ряду не є винятком. Існує досить відома легенда, що оповідає про графа Шенборна. За переказами граф з маніакальною наполегливістю перевіряв свою дружину на відданість і влаштовував їй різні випробування. Графиня з честю витримала всі його перевірки, але одного разу терпіння її лопнуло, і вона кинула чоловіка. Але після смерті душа графині не знайшла спочинку, і тепер по замку бродить привид жінки в чорному вбранні …

Відвідування знаменитих на весь світ термальних басейнів Закарпаття в Берегове.

Містечко розташоване біля підніжжя вулканічних гір у долині річки Тиса.Берегове славиться своїми виноробськими традиціями. В околицях міста розвідані термальні й мінеральні води, що сприяють одужанню серцево-судинної системи та лікують хвороби шкіри.

Місто засноване в 1036 році угорським принцем Лампертом і спочатку називалося Лампертхаз.  Трохі пізніше стала використовуватись назва Берегсас, територія сучасного Берегово перебувала у володінні Угорщини і навіть зараз більшу частину населення міста складають угорці. За свою довгу історію воно було декілька разів зруйноване і переходило із рук в руки. Їм володіла Угорщина, Австрія, Чехословаччина, а потім в 1945 року Берегове у складі Закарпатської України увійшло до складу УРСР

Сучасне Берегове (хоча місцеві жителі й далі називають його Берегсас) заслуговує на цілоденну прогулянку. Тут можна оглянути архітектурні й історичні пам’ятки, продегустувати вино та спробувати страви угорської кухні в одному з багатьох ресторанів чи кафе.

Казино «Берег» уже протягом ста років вважають найкрасивішою будівлею в місті. Тут серед розкішного оздоблення раніше влаштовували вечори за участю знаменитих діячів культури і мистецтва. Сьогодні воно більше відоме як «Золотий павич» або «Золота пава». Ресторан є найкращим місцем у країні для знайомства з національними стравами угорської кухні.

Одна з цікавинок примітна скоріше не своєю архітектурою, а історією. Графський двір або резиденція князя Бетлена – найбільш старовинний світський будинок у місті. Раніше тут жив трансільванський князь Бетлен, який свого часу був королем Угорщини. Палац цікавий тому, що сьогодні в ньому розміщено музей Берегівщини, це робить резиденцію досить значною пам’яткою для гостей Берегового.

Місцеві термальні джерела кремнієво-азото-вуглекисло-хлоридно-натрієвих вод високої мінералізації. Аналоги зустрічаються на Камчатці, Сахаліні, Ісландії та у Новій Зеландії. Температура води не опускається нижче 36-38 градусів, а мінеральна вода надходить у нього зі свердловини глибиною 1680 м. Ця вода добре впливає на здоров’я людей зі серцево-судинними недугами, варикозом, артритом, остеохондрозом, захворюваннями нервової системи. Допомагає вилікуватися від наслідків травм кісткової тканини, м’язів та сухожиль. Вода білого кольору, непрозора, солона на смак.

Купатися можна у відкритому басейні для олімпійців, або ж відвідати більш сучасний комплекс «Жайворонок».

18: 30- 19:00 — На завершенні Ми заїдемо на дегустацію вина в один з найкращих винних підвалів поруч з Береговим.

19.30 повернення в готель. вечеря.

4 день. Неділя. 8.30 Сніданок. Звільнення номерів.

9.30 Відправлення на екскурсію до гірськолижного курорту «Плай». Тут Ви зможете покататись на лижах, санках, сноубордах, або просто відпочити в Спа-Центрі «Шафран».

14:00  Відправлення на екскурсію до чудового міста Львів.

Традиційно починаємо нашу подорож з оглядової екскурсії  по середньовічному місту «Про що мовчать леви?». Ви відчуєте себе гостем короля Галичини Данила Галицького, увійшовши в гостинно відчинену для Вас міську браму.

Перед Вами постануть:

 • Бернардинський собор і монастир,
 • єврейський квартал і руїни синагоги «Золота роза»,
 • ансамбль Успенської церкви,
 • Королівський та міський арсенал,
 • Домініканський собор,
 • вірменський квартал, де знаходиться Вірменський собор ХІV століття і культурний центр «Дзиґа».

А далі — серце Львова — площа Ринок і Львівська Ратуша,

 • Римо-католицький собор,
 • Каплиця Боїмів,
 • Костел єзуїтів та багато іншого

Вільний час у Львові.

20.00 Виїзд додому.

5 день понеділок прибуття додому о 3.00-5.00 ночі.

Вартітсь туру Житомир:

— проживання в номерах 3-х та 4-х місних 2400,00 грн./люд.
— проживання в номерах 2-х 2500,00 грн./люд.

Вартітсь туру Київ:
— проживання в номерах 3-х та 4-х місних 2700,00 грн./люд.
— проживання в номерах 2-х 2800,00 грн./люд.

 • Дітям до 12 років знижка 100 грн.

У Вартість входить:

 • — проїзд Житомир-Воловець-Житомир;
 • — проживання в номерах зі зручностями;
 • — харчування: 3 сніданка, 2 вечері;
 • — Дегустація вин;
 • — послуги супроводжуючого;
 • — медична страховка;

Додатково:

 • Термали Берегове — 230 грн — 3 години;
 • Трансфер + екскурсовод  — 300 грн.
 • Підйомники Пилипець -від 120грн — 1 підйом, 300грн — 3 години катання;
 • Вхідні квитки на екскурсійні  об’єкти: Замок Паланок — 50грн; Замок Шенборн — 20грн, Шипот — 20грн.
 • обід;
 • сувеніри.

Для гарного відпочинку Ви маєте взяти з собою теплі речі, зручне взуття, паспорт (або документ, що посвідчує особу), купальні костюми для Термалів, парасольку та гарний настрій.

Фірма залишає за собою право міняти місцями екскурсії та час їх проведення.

Ми не несемо відповідальності за погодні умови та стан доріг.

Туристи в стані алкогольного сп’яніння, які заважають  іншим відпочивати, залишають автобус без повернення коштів.