День Конституції на Закарпатті! Тур вихідного дня. 25.06.2021

 Мартшрут тура:Воловець, Пилипець, озеро Синевір, Водоспад Шипіт, гора Пікуй, Косино, Замок Паланок, Замок Шенборн, Чинадиево.

ПРОГРАМА ТУРУ:

25.06.2021 П’ятниця: 19.00 Виїзд м. Київ ст.м. Житомирська.

21.00 Посадка туристів м. Житомир. Автовокзал (БРСМ)

26.06.2021 Субота: 07.00 Прибуття у м. Воловець. Поселеня в готель. Година вільного часу.

Поселення в готелі «Надія», «Грінвіч». Готелі розташовані в центрі селища Воловець, в  долині річки Волівчик 500 метрів над рівнем моря, на території гірськолижного курорту. Мальовнича природа Карпат, розвинена інфраструктура сприяють різноманітному і повноцінному відпочинку.

Міні Готель «Грінвіч»

Готель «Едельвейс»

8.00 Сніданок. Зустріч з Екскурсоводом. Відправлення на Екскурсію Пилипець, Шипіт, Синевір.

Автобусно-пішохідна екскурсія розпочинається з відвідування гірськолижного курорту «Пилипець»: підйом на панорамному підйомнику на оглядовий майданчик гори Гимба (1491 м.) Це одна з найвищих вершин гірського масиву Полонина Боржава. Розташована на межі Свалявського та Міжгірського районів Закарпатської області. Гір у Карпатах чимало, але не на кожну з них веде підйомник. А тут Вас з комфортом підвезуть до самого вершечку. А там на Вас очікують неймовірні краєвиди: конусовидні вершини, покриті кольоровим різнотрав’ям та чорничними кущами, стоять оточені густим буковим лісом.

На вершині можна випити гарячого імбирного чаю, пригоститись прохолодними напоями або, скажімо, молочно-анісовим лікером — тут збудовано небанальну “Чайовню”, де панує своєрідна атмосфера і завжди можна помилуватись чудовим краєвидом з вікна.

На півчнічних схилах Полонини Боржави серед крутих скель та букових лісів причаївся Водоспад Шипіт. Шипіт зачаровує погляд своєю красою. Милуватися водограєм можна у будь-яку пору року,  тут чудово навіть взимку, коли круті скелі вкриваються снігом.

Соймівська та Келечинська мінеральні води.

Цілющі води «Соймівського джерела» насичені багатьма мінералами, найбільше кальцієм та залізом, які необхідні людині для активного росту та для профілактики захворювань опорно-рухового апарату.
Джерела мінеральної води «Сойми» – це подарунок природи для пацієнтів, які страждають на:

  • виразкову хворобу шлунка з різними рівнями кислотності;
  • гастрити або гастродуоденіти;
  • захворювання печінки та жовчних шляхів;
  • залізодефіцитну анемію;
  • дисфункцію кишківника;
  • захворювання жовчного міхура та підшлункової залози;
  • цукровий діабет; ослаблення імунного стану організму;
  • порушення мінерального обміну;
  • брак кальцію в організмі.

Також воду «Сойми» вживають із профілактичною метою в період активного росту дітей та підлітків. Одне з джерел мінеральної води «Сойми» знаходиться поруч із автомобільним шляхом «Воловець – Міжгір’я».

Екскурсія на Синевир та Реабілітаційний центр ведмедів.

Озеро Синевир, що знаходиться в урочищі Сколівець на Закарпатті, вважається найпривабливішим та найчарівнішим. Це найбільше озеро на Закарпатті. Синевир, або Морське око, оточено загадками та легендами.  Вода Синевиру найчистіша і найпрозоріша, тому тут багато форелі — риба, яка може жити лише у кришталево чистій воді. Виникло озеро внаслідок давнього землетрусу, до нього біжать три гірські потоки, які підтримують високий рівень води в будь-яку пору року. Озеро гладеньке та іскрить блакиттю, але рівно посередині з води випростовується невеличкий острів. Ця картина подібна до блакитного ока з темним вічком посередині — саме тому Синевир і отримав свою другу, вельми романтичну назву: Морське Око. Озеро оточене старими смереками, яким більше 150 років. Тут надзвичайно легко дихати — завдяки аромату хвої, що насичує повітря.

Озеро прикрашає Скульптура, що зображує двох коханців: юнака на ім’я Вир та дівчину Синь — за легендою саме від їхніх імен утворилась назва озера. Висота скульптури сягає 13 м. Що ж це за легендарні закохані, які дали ім’я найбільшому карпатському озеру? Про це Ви дізнаєтесь на нашій екскурсії.

Обід в Колибі, поруч з заповідником.

Реабілітаційний центр Ведмедів. 

Унікальний і єдиний в Україні притулок для бурих ведмедів, або Центр реабілітації бурих ведмедів, розташований серед дивовижної природи Національного природного парку «Синевир».

 

Повернення в готель. Вечеря, вільний час. Можливість замовити чани, сауну.

27.06.2021 9.00 Сніданок, після якого Вас чекає автобусно-пішохідна екскурсія на гору Пікуй. Гора Пікуй — найвища точка Вододільного хребта (1410м.), на межі Закарпатської та Льівської областей з якої відкриваються приголомшливі краєвиди. Вершна нагадує конус, а схили густо поросли буком та ялівцм.

Вершина Пікуй — мальовничий куточок Карпат, що дозволяє побачити не тільки дикі ліси, але й альпійські луки.  Краєвиди біля вершини вражають уяву: очам відкриваються таємничі урвища та грізні скелі. Звідсі відкривається чудова панорама на сусідні вершини Полонина Рувна (1482м.), Вершина Остра (1405м) Гора Стій (1681м) — найвища гора полонини Боржава.

Також поблизу від вершини причаївся водоспад Воєводин — це не надто популярна серед туристів локація, адже дістатись до неї пішки буває нелегко. Тим цікавіше побачити водоспад на власні очі!

Дорога до гори проходить через ліс і доволі проста, як для гірського походу. Це дозволяє батькам брати своїх чад і прививати їм любов до прекрасного. Літом часто можна зустріти татусів і мамусь зі своїми 5-річними дітками, які спочатку трохи скиглять, а коли виходять на гору, то погляд міняється так, ніби вперше в житті починають бачити.

Ця місцевість до війни разом із Закарпаттям входило до складу Чехословаччини. На вершині гори місцеві ще у 1935-у році спорудили кам’яний стовп-обеліск на честь першого президента Чехословаччини Томаша Масарика.  А минулого року встановили статую Ісуса Христа задля миру в Україні.

Обід на вершині гори.

Повернення в готель. Вечеря. Вільний час.

29.06.2020. Понеділок  8:00 — Сніданок. 

9.00 Вирушаємо на оглядову екскурсію древнім містом Мукачево: ми прогуляємось по історичному центру (Білий палац, міська Ратуша, Костел Св.Мартина, будинок Грінштейна, Латорічній двір; православний Свято-Миколаївський монастир).

Далі за програмою туру ми відвідаємо один з найбільш захищених замків Європи який знаходиться в Мукачево «Паланок». Замок є цінною історичною і військово-архітектурною пам’яткою не тільки Закарпаття, а й Європи. Паланок входить в п’ятірку кращих замків такого типу, збереглися в Європі.

 

«Замок Шенборнів»

Цей палац був побудований графом Ервіном Фрідріхом Шенборн-Бухгаймом у 1890—1895 роках. Коло палацу був розбитий чудовий сад-дендрарій (нині Парк санаторію «Карпати») із декоративним озером у центрі. Висаджені рідкісні породи дерев — самшит, катальпа, сосна Веймута, канадська ялина, японська вишня (сакура), розовий бук, італійська глиниця; чагарників — дойція, гортензія тощо.

Сам мисливський замок побудований у неоромантичному стилі, що поєднує романські та готичні мотиви. Оригінальність палацу ще й у тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів (алегоричний ряд можна доповнити самому). Замок прикрашений багатим декором (барельєфи, флюгери, вітражі) на тему родової геральдики графів Шенборнів; діє баштовий годинник з курантами. У палацовому парку встановлені закладний пам’ятний знак (з написом угорською мовою) і дві скульптурні композиції — «Олень» і «Ведмедиця з ведмежатком». Обриси викопаного наприкінці XIX століття ставка (за задумом власника парку) умовно відтворюють карту Австро-Угорської імперії. Наприкінці XIX століття зображення замку-палацу виступало на громадській печатці сусіднього містечка Чинадійово (Сент-Міклош). 1945 року земля та маєтки були націоналізовані, а мисливський замок Шенборнів став санаторієм «Карпати». Частина інтер’єру палацу (меблі, інші коштовні речі) передана до фондів Ужгородського краєзнавчого музею.

 

  

Відвідування знаменитих на весь світ термальних басейнів Закарпаття в с. Косино.

На території комплексу «Термальні води «Косино» розміщені сім басейнів, п’ять з них термальні. Температура в термальних басейнах +41 ° C. Термальні води в селі Косино, за складом є унікальними не тільки в Україні, а й у всій Європі за винятком води, якою лікуються у всесвітньо відомому санаторію «Гайдусобосло» (Угорщина).

Також на території комплексу працює 7 різних саун, 30хв перебування в яких входить в вартість вхідного квитка.

7 унікальних саун зібрано в одному місці, аналогів яким не існує.

—       Евкаліптова сауна (аромат евкаліпта стимулює імунітет, допомагає швидко відновитися після хвороби.)

—       Соляна лисяча нора (сіль за своїм складом найбільш близька до плазми людської крові. Вдихання соляних парів в сауні сприяє постачанню в організм цінних мікроелементів і мінералів запобігає виникненню алергії, продовжує молодість шкіри, сприяє очищенню тіла від токсинів.)

—       Трав’яна сауна (відвідування трав’яної сауни позитивно впливає на стан шкіри та волосся. Дуже позитивно сприяє на дихальні шляхи та покращує кровообіг. Аромати гірських трав сприяють розслабленню організму і покращують сон.

—        Римська сауна (Позитивно сприяє на серцево-судинну і ендокринну систему, а також на суглоби та м’язи.

—       Турецька сауна – Хамам (в першу чергу розслаблення організму, заспокоєння нервової системи. Після відвідування хамаму покращується сон, проходять неврози, мігрені, занепокоєння. Також покращується загальний стан організму та підвищується настрій.

—       Угорська сауна (суха сауна сприятливо діє на людей, які страждають на ішемічну хворобу серця, діабет, підвищений хлорестерин, або високий тиск. Родзинкою угорської сауни є піч кам’янка, в якій розпечене відро з камінням кожні 5-ть хв. Опускається в бочку з пивом, наповнюючи сауну ароматом хліба та хмелю.

—       Крижана печера ( охолоньте після відвідування саун. Температура в крижаній печері близько – 25градусів)

18: 30- 19:00 — На завершенні Ми заїдемо на дегустацію вина в один з найкращих винних підвалів Берегова.  

Повернення додому.

03:00 — 06:00 орієнтовне прибуття в Житомир-Київ.

Вартість туру: — 2200 грн / з людини при розміщенні в 3, 4 м. номерах

2300грн./ з людини при розміщенні в 2м. номерах

Дітям до 12 років — знижка 100,00грн

У вартість туру входить:

Проїзд комфортабельним автобусом єврокласу по маршруту: Київ-Житомир-Верхні Ворота-Житомир-Київ, проживання, 2 сніданки\2 вечері, медичне страхування, супровід по маршруту.

Додатково сплачується:

Екскурсійно транспортні послуги — 300грн. з людини.

Також додатково оплачуються: вхідні квитки, витрати на обіди, сувеніри…

Туристична агенція не несе відповідальності з а погоду та технічний стан доріг.

Туристична агенція може змінювати кількість,порядок та час екскурсій, або замінити на рівноцінні.

Туристи в стані алкогольного сп’яніння, які поводяться неадекватно та заважають іншим туристам, можуть бути висадженні з автобуса, без повернення коштів.