8 березня у Львові! + наймістичніші замки України 2 дні

Найромантичніше місто України — Львів! 07-08.03.20

Запрошуємо Вас  провести, найкраще свято для жінок 8 березня, у Львові. Пройти вулицями, якими ходили найвеличніші королі Польщі та імператори Австрії! Тут побували граф Каліостро та Джакомо Казанова, виступав сам маестро Паганіні.

Ми організуємо для Вас найкращий відпочинок, найцікавіши екскурсії, подаруємо неймовірні враження.

виїзд о 03 годині в ніч з 6 на 7 березня 2020р пл. Перемоги

прибуття до Львову о 08.30 ранку

Ви побачите архітектурний ансамбль площі Ринок, відвідаєте найбільші та найстаріші храми міста та почуєте неймовірні історії про уклад життя львівських міщан.

Тут знаходяться найцінніші пам’ятки середньовіччя: ансамбль площі Ринок, де 45 будівель і всі вони пам’ятки архітектури (шедеври Ренесансу — «Чорна кам’яниця» та будинок Корнякта з італійським подвір’ям, палаци Роберто Бандінеллі, Шольц-Вольфовичів та сім’ї Любомирських, Массарівська кам’яниця, резиденція венеціанських послів); Вірменський квартал — квартал богеми, людей мистецтва і найбільшої кількості кав’ярень (ансамбль Вірменського собору, будинок «Пори року», культурно-мистецьке об’єднання «Дзига», кав’ярня-паб «Гасова Лямпа» та її винахідники).

19354 52115ced71c08 NfBFBy2rx6HkvsAEWmBPGA f8b4c36fbc84371435_St_Georges_Cathedral_

В Середньовічному місті збереглись також оборонні споруди (Порохова вежа, Головний Міський та Королівський арсенали, фрагменти оборонних стін) і багаточисленні храми різних конфесій, які будувались у різний час (Кафедральний костел з чудотврною іконою Богородиці Ласкавої, Успенська православна церква та каплиця трьох святителів, а також колишні костели Бернардинів (один з найкрасивіших у Львові з дерев’яними позолоченими вівтарями), Домініканців (один з найкрасивіших храмів Львова у стилі барокко) та найбільший храм Середньовічного Львова колишній костел Єзуїтів, який міг вмістити близько 5 тисяч чоловік! 65 років храм був закритий а сьогодні він відкрив свої двері для усіх бажаючих (зберігся центральний вівтар з високохудожнім розп’яттям Ісуса Христа XVII ст., гріб Господній і розписи бокових галерей)).

Закінчується екскурсія знайомством з будівлею, що є гордістю міста — Львівською Оперою.

проживання в Готелі Меркурій, що знаходиться недалеко від центру міста.

gostinica-merkuriy-nomer-standart-zabronirovat-978253z600gostinica-merkuriy-nomer-standart-cena-978252z60058453621%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bd%d0%b41%d0%b0%d1%80%d1%825845170211803848%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bd%d0%b4%d0%b0%d1%80%d1%821%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bd%d0%b4%d0%b0%d1%80%d1%82

Вільний час

2 день.

Вітаємо всіх дівчат зі святом 8 березня!

3 день. Виїзд на екскурсію «Золота підкова Львівщини» 3 наймістичніші замки України та моторшні історії, які приховують їх кам»яні стіни.

Кажуть, кожен замок має своїх привидів. Ніби-то це душі, які зависли між світами мертвих і живих та не можуть знайти спокою ніде. Блукаючи коридорами та проникаючи крізь зачинені двері, напівпрозорими тінями та ледь чутними звуками вони лякають живих. Люди запевняють, що бачили їх, і часто у різні часи й у різних місця описують одне і те ж. Чудово відчувають їхню енергію і тварини. Що це, містика? Можливо, та беззаперечним залишається те, що на землі є особливі місця і будівлі, де відбуваються дуже дивні речі. І найчастіше вони зв’язані зі смертю.

Золочевський замок 

Золочівський  замок стоїть ще з 1634 року. Та з приходом австрійських військ, перетворився на в’язницю. І вже відтоді почав вбирати у себе негатив приреченості, страждань і смертей людських.

Та ніколи не було і не буде у фортеці нічого гіршого і жорстокішого за те, що чинили там енкаведисти зі своїми полоненими. Закривавлені залізні столи і гаки, вмуровані у стіни люди… «Мордуючи вагітних жінок, радянські карателі розпорювали тим черева і напихали камінням» — розповідали місцеві сторожі. Замок фактично був перетворений на катівню. Важко уявити собі, скільки горя, сліз і мук бачили його стіни. На жаль, така енергетика не зникає ніколи.

Холодно і моторошно тут було завжди. Та з появою у замку дивного, незрозумілого походження каміння, яке привезли під час реставрації, містики ще прибавилось. На гірській породі проглядаються дивні незрозумілі символи. Дехто вважає їх картою, інші — зашифрованими таємними знаками. Кажуть, колись вони належали лицарському ордену тамплієрів. Так чи інакше, але від часу появи каменів у Золочівському замку стали помічати привид невідомого чоловіка. Цікаво, що всі, кому доводилось бачити його, описують темний довгий плащ, тростину в руці та капелюх на голові привида.

Золочівський замок — дуже красива і цінна архітектурна пам’ятка. Сюди приїжджає багато туристів та приходять на прогулянки місцеві закохані пари. Та, на жаль,  за енергетикою місце залишається кладовищем мучеників.

  

Продовжуємо нашу подорож — Підгорецький замок

Замок збудований вкінці 1630-х років. Спершу належав коронному гетьманау Станіслава Конєцпольському, згодом Яну ІІІ Собєському, потім Вацлаву Жевуському, крім інших і поміщикам Сенгушкам. За часів Жевуського замок був найрозкішнішим палацом на західноукраїнських землях. Та потім будівлю руйнували, грабували і палили, розміщували тут госпіталь. Чого тільки не робили люди.

Та всі, кому від останніх років XVІІІ століття і до сьогодні доводилось провести у легендарних стінах хоча б ніч, бачили його страшну таємницю. Напівпрозору, у білих шатах та з чорним обличчям…Марію.

Багато пацієнтів тутешнього туберкульозного санаторію (1949 рік) і також персонал розповідають, що бачили привида. Зустрічались з ним, звичайно сторожі і працівники замку. А родина польських поміщиків, що жила тут свого часу, навіть записали на папері свої спогади, щоб увіковічнити факт зустрічі з привидом. «Часто бувало таке, що двері на другому поверсі палацу відчинялись самі собою, а майже невидима постать жінки у білій пишній сукні щоночі блукала то однією, то іншою кімнатою» — розповідають Сенгушки у своїх записах.

Хто така ця жінка, привид якої бачили чи не всі жителі селища? Виявляється, спокою не має душа вбитої молодої дружини Вацлава Жевуського Марії. Він власне і вбив графиню у приступі ревнощів. А тіло заховав десь тут, у замку, бо ж похоронити зі всіма ритуалами свою жертву не міг. Дехто розповідає, що тіло молодої дружини було замуроване у кам’яні стіни замку.

Оле́ський за́мок — пам’ятка архітектури та історії XIII—XVIII століть. Вперше згаданий в 1327 році. Це один із найдавніших в Україні замків зі своєю цікавою історією.

Він стояв на кордоні Волині та Галичини. За нього постіно точилася боротьба між Литвою та Польщею. Та найвідомішою подією є містичне народження майбутного польського короля Яна ІІІ Собеського.

Татари зі всіх боків оточили замок, вони напали несподівано і підступно. Якуб не знаходив собі місця. За вікном, у час страшної негоди і зливи, точилась битва за його фортецю. А тут, у сусідній кімнаті, в дружини почались перейми. Сьогодні мав народитись його син, якого назвуть Яном. Нарешті немовля закричало в руках повитухи. Баба якраз клала його на мармуровий стіл, аж раптом страшний звук пронизав весь замок. Грім був настільки сильним, що дехто з прислуги втратив слух. А мармуровий величезний стіл, на якому лежало немовля, розколовся навпіл…

Кажуть, саме від того дня замок переслідують різні нещастя. Землетруси та численні пожежі, напади ворогів та руйнування. А ще  знайдений в одній з кімнат замурований скарб. Через це шукачі коштовностей почали нещадно нищити дорогі настінні розписи і старовинні каміни та підлоги…

Відновлений із попелу і розвалин, Олеський замок сьогодні залишається найстарішим зі збережених замків Львівщини. Має замок і своїх привидів. Адже історія його налічує багато століть, немало інтриг, подій та життєвих історій.

А хочете знати більше…. Запрошуємо Вас на Екскурсію.

18,00 виїзд додому.

Прибуття в м. Житомир приблизно о 23,30

Вартість туру — 1350грн 

До вартості входить: проїзд автобусом еврокласа; проживання в готелі; супровід керівником групи, страхування,

У вартісь не входить: харчування, послуги  екскурсовода -200грн;