8 Березня у Закарпатті! Замки любов +Термалиі! Тур вихідного дня.

Воловець — Пилипець — Шипіт — Синевір — Келечин — Сойми — Мукачево — Косино — Берегово — Чинадієво — Бункер лінії Арпада.

06.03.2020 П’ятниця

19-00 м. Київ, ст. метро Житомирська — Збір групи та посадка в автобус євро класу.

21-00 зупинка та посадка туристів в м. Житомир пл. Перемоги

07.03.2020

Субота: 08.00 Прибуття у  с. Воловець та поселення у вибраний готель. Розселення проводится у приватних міні-готелях, «Надія»,  «Троянда», «Грінвіч» (номер з усіма зручностями)

Готелі розташовані серед Карпатських гір на висоті 500 м. над рівнем моря. Навколо гори, ліс, чудове повітря. Готелі мають альтанки та мангали. Поруч знаходяться гірськолижні курорти Пилипець, Подобовець.

Готель «Надія».

Готель «Троянда», «Гринвич»

Сніданок. Виїзд на екскурсію: Гірськолижний комплекс «Пилипець«,  Водоспад «Шипіт», мінеральні джерела Келечинська та Соймівська вода,  підйом на панорамному підйомнику на оглядовий майданчик гори Гимба (1491 м.). Озеро Синевір, реабілітаційний центр ведмедів.

Туристів супроводжує досвідчений екскурсовод, який розкаже Вам безліч легенд та казок про найдивовижніші місця Закарпаття.

Екскурсія на Синевир та Реабілітаційний центр ведмедів.

Озеро Синевир, що знаходиться в урочищі Сколівець на Закарпатті, вважається найпривабливішим та найчарівнішим. Це найбільше озеро на Закарпатті. Синевир, або Морське око, оточено загадками та легендами.  Вода Синевиру найчистіша і найпрозоріша, тому тут багато форелі — риба, яка може жити лише у кришталево чистій воді. З’явилось озеро внаслідок давнього землетрусу, до нього біжать три гірські потоки, які підтримують високий рівень води в будь-яку пору року. Озеро гладеньке та іскрить блакиттю, але рівно посередині з води випростовується невеличкий острів. Ця картина подібна до блакитного ока з темним вічком посередині — саме тому Синевир і отримав свою другу, вельми романтичну назву: Морське Око. Озеро оточене старими смереками, яким більше 150 років. Тут надзвичайно легко дихати — завдяки аромату хвої, що насичує повітря.

Озеро прикрашає Скульптура, що зображує двох коханців: юнака на ім’я Вир та дівчину Синь — за легендою саме від їхніх імен утворилась назва озера. Висота скульптури сягає 13 м. Що ж це за легендарні закохані, які дали ім’я найбільшому карпатському озеру? Про це Ви дізнаєтесь на нашій екскурсії.

Обід в Колибі, поруч з заповідником.

Реабілітаційний центр Ведмедів. 

Унікальний і єдиний в Україні притулок для бурих ведмедів, або Центр реабілітації бурих ведмедів, розташований серед дивовижної природи Національного природного парку «Синевир».

17.00 повернення в готель. Вечеря. вільний час. у вільний час пропонуємо Вам відвідати ферму форелі.

Неділя 08.03.2020

Зі святом Вас Дорогі жінки!

9.00 Сніданок. Замок паланок, Термальні води Косино, Дегустація вин в с. Гать Береговського району..

Екскурсія в Замок Паланок в Мукачево.

Вирушаємо на оглядову екскурсію древнім містом Мукачево: ми прогуляємось по історичному центру (Білий палац, міська Ратуша, Костел Св.Мартина, будинок Грінштейна, Латорічній двір; православний Свято-Миколаївський монастир).

Далі за програмою туру ми відвідаємо один з найбільш захищених замків Європи який знаходиться в Мукачево «Паланок». Замок є цінною історичною і військово-архітектурною пам’яткою не тільки Закарпаття, а й Європи. Паланок входить в п’ятірку кращих замків такого типу, що збереглися в Європі.

Його середньовічні стіни ховають чимало загадок і таємниць.

Велична фортеця, що височіє над містом — була побудована на рівній, майже плоскій місцевості, без схилів і пагорбів. Якщо дивитися на місто зверху, здається, що він лежить перед глядачем, як на долоні. Тим величніше піднімається над Мукачево замок — його фундаментом стала гора вулканічного походження. Існує легенда, нібито цю гору насипали люди, але праця коштувала їм страшних мук — звідси і Мукачево.

Термали Косино — мабуть найзнаменитіші на цей час басейни з гарячою лікувальною водою в Закарпатті.

На території комплексу «Термальні води «Косино» розміщені сім басейнів, п’ять з них термальні. Температура в термальних басейнах +41 ° C. Термальні води в селі Косино, за складом є унікальними не тільки в Україні, а й у всій Європі за винятком води, якою лікуються у всесвітньо відомому санаторію «Гайдусобосло» (Угорщина).

Також на території комплексу працює 7 різних саун, 30хв перебування в яких входить в вартість вхідного квитка.

Дегустація вина — Старовинній винний підвал в с. Гать Береговського району, є однією з родзинок цього регіону.

У винному погребі гостей пригощають смачними напоями. Тут можна почути про історію та традиції виноробства у Закарпатті погуляти по середньовічним залам та навчитися відрізняти справжнє вино від підробки.

Понеділок 09.03.20 08.00  Сніданок. Виїзд на екскурсію с. Чинадієво — Замок Шенборнів,

Замок Берегвар, або в минулому Мисливський замок Шенборнів, а в наші дні — санаторій «Карпати» — один з найкрасивіших пам’яток України.

Цей палац був побудований графом Ервіном Фрідріхом Шенборн у 1890—1895 роках. Коло палацу був розбитий чудовий сад-дендрарій (нині Парк санаторію «Карпати») із декоративним озером у центрі. Сам мисливський замок побудований у неоромантичному стилі, що поєднує романські та готичні мотиви. Оригінальність палацу ще й у тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів (місяців). Замок прикрашений багатим декором (барельєфи, флюгери, вітражі) на тему родової геральдики графів Шенборнів; діє баштовий годинник з курантами. У палацовому парку встановлені закладний пам’ятний знак (з написом угорською мовою) і дві скульптурні композиції — «Олень» і «Ведмедиця з ведмежатком». Обриси викопаного наприкінці XIX століття ставка (за задумом власника парку) умовно відтворюють карту Австро-Угорської імперії.

В глибині саду можна знайти Джерело Краси. Якщо в ньому вмитися, довго не будете старіти. Це не легенда, так як серед дерев причаївся бювет з цілющою мінеральною водою, насиченою корисними речовинами. Тому Джерело Краси вабить не тільки туристів, але і любителів санаторного відпочинку, які приїжджають в ці краї зміцнити власне здоров’я.

Як то кажуть, у кожного пристойного замку обов’язково повинна бути своя легенда і, само собою, привид. І замок Шенборнів в цьому ряду не є винятком. Існує досить відома легенда, що оповідає про графа Шенборна. За переказами граф з маніакальною наполегливістю перевіряв свою дружину на відданість і влаштовував їй різні випробування. Графиня з честю витримала всі його перевірки, але одного разу терпіння її лопнуло, і вона кинула чоловіка. Але після смерті душа графині не знайшла спочинку, і тепер по замку бродить привид жінки в чорному вбранні …

Замок в Чинадієво «Сент-Міклош» або замок любові. Старовинна фортеця “Сент-Міклош” була свідком однієї з найдраматичніших історій кохання в Європі. Сьогодні у її стінах не тільки проводять екскурсії, але й правлять шлюбні церемонії.

“Сент-Міклош” перекладається, як “Святий Миколай” — замок позичив свою назву у селища, яке на Чинадієво перетворилось лише 1944 року. Це невеличке містечко серед гір, розташоване на березі річки Латориці поруч з Мукачево.

Майже зруйнований і майже забутий замок був відреставрований зусиллями художника Йосипа Бартоша.

Як будь-яка порядна середньовічна фортеця, “Сент-Міклош” має свої таємниці: господарі можуть показати декілька подвійних стін, що утворюють таємні переходи. Основні приміщення мають сферичні зводи, у той час як вежі палацу отримали хрестоподібні дахи. Оскільки ця масивна фортеця була споруджена як феодальне укріплення, вона зведена над глибокими підвалами.Будувати фортецю почав барон Переньї, але завершував “Сент-Міклош” інший власник.“Сент-Міклош” постійно змінював власників — переходив із рук в руки. Тривалий час тут панували угорські аристократи, доля фортеці тісно переплетена з долею замку “Паланок”.На одній з терас “Паланку” можна побачити скульптуру Ілони Зріні та її сина Ференца Ракоці — княгиня Зріні уславилась непримиренною боротьбою проти австрійської корони. “Паланок” витримав довгу й тяжку облогу цісарського війська, він став місцем боротьби княгині. На противагу цій героїчній історії “Сент-Міклош” — це замок кохання. Тут Ілона Зріні зустрічалась із графом Імре Текелі — трансільванським аристократом. Княгиня була на 14 років старша від свого коханця, австрійська влада, засуджувала пару. Коли про кохання двох бунтарів дізнались при дворі, Європа спостерігала за ним, тамуючи подих. Що було далі — дізнаєтесь на нашій екскурсії.

Бункер Лінії Арпада, що знаходиться у с. Верхня Грабівниця. Це найпотужніша оборонна ліня, яку створили угорські війська в часи Другої Світової Війни. В українських Карпатах Лінія фортифікацій простягалася на 300 км.Свою назву оборонна лінія отримала від воєнного вождя угрів Арпада, завдяки йому виникла Угорська держава. Бункер має довжину під землею 1.5 км, але на сьогодні доступно лише 800 метрів.Ця споруда має 5 входів, чотири з яких є ДОТами.  Підземні приміщення бункера сполучені ходами висота яких сягає 2 м.

На різних рівнях оборонної споруди були розміщені кімнати: інженерна, склади з боєприпасами та продуктами, лікарня, казарми, кухня, санвузли тощо. В одному коридорі досі б’є джерело свіжої води.

18.00 Виїзд додому в м. Житомир/Київ

17.02.2020

04:00 прибуття в Житомир. 06:00 прибуття в Київ (орієнтовно)

Вартість туру:

Готель «Надія», «Троянда», «Грінвіч» — 2250грн з людини при 3-4-ьох міст. розміщенні;

2350,00грн. — з людини, проживання в 2-х місних номерах

Дітям до 12 років — знижка 100,00грн

У вартість туру входить:

Проїзд комфортабельним автобусом євро класу  по маршруту: Київ-Житомир-Воловець-Житомир-Київ, проживання, 2 сніданки\2 вечері, медичне страхування, супровід по маршруту.

Додатково сплачується:

  • Термальні басеїни Косино— 450,00грн. діти до 150 см — безкоштовно,
  • Вхідні квитки у музеї
  • трансфер: Воловець-Мукачево-Берегове-Косино-Воловець — 350,00грн.
  • обід, сувеніри

*Для вдалого відпочинку ТА «Креветка-тур» рекомендує взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов’язково гарний настрій :)

*Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні.