14 лютого свято Валентина у Закарпатті! Термали та Замки. Ужгород.

Ужгород — Воловець — Мукачево — Косино — Берегово — Чинадієво — Пилипець — Келечин

13.02.2020

19-00 м. Київ, ст. метро Житомирська — Збір групи та посадка в автобус євро класу.

21-00 зупинка та посадка туристів в м. Житомир пл. Перемоги

14.02.2020

П’ятниця: 08.00 Прибуття у м. Ужгород. Година вільного часу для сніданку. Зустріч з Екскурсоводом.

Екскурсія по м. Ужгород. Ужгород по праву вважається найдивнішим, а тому і цікавим для туристів містом.

Місто на річці Уж за всю історію побувало в різних країнах, включаючи Польщу, Чехію, Австрію, а тепер це надбання України.

Ви познайомитись з історією міста, побачите різні стилі та справжні архітектурні дива.

Ужгород по праву вважається столицею Закарпаття. Це одне з найкрасивіших міст Європи. Самобутнє місто, що увібрало в себе елементи багатьох культур — угорської, австрійської, чеської, а в останні роки ще й української.

Перше, що потрібно обов’язково подивитися – Ужгородський замок. Вік цієї фортеці перевищує тисячу років. Тут також знаходиться Скансен (музей під відкритим небом) – ціле село, де відновлена атмосфера минулих століть відповідно до побуту тих часів. Подивимось загадкову Горянську ротонду з унікальними фресками XIV століття і величезний квартал міжвоєнної чехословацької архітектури. Місто має багату історію, чудові набережні, кафе із найкращою кавою в Україні, маленькі вулички, які так і ваблять по них пройтися.
Ми покажемо Вам таємничу велич та могутність казкового міста.

Ужгородський замок. Перше, що спадає на думку, то це велична фортеця, яка розташована на Замковій горі. Історія граду оповита легендами та загадками. Замок має величний вигляд.  Власники замку постійно змінювалися, але кожен залишив про себе згадку. Зараз у фортеці більше 40 приміщень, в найбільшому залі створена внутрішня каплиця, прикрашена розписами XIX століття. А вся експозиція музею розділена на відділи: етнографічний; археологічний; друкарства; релігія і духовна культура; історія замку; художнє та побутове литво.

Замок з привітністю приймає гостей і присвячує в свої таємниці.

Запрошуємо Вас на до цікавого музею-корчми «Деца у Нотаря». Це дуже незвичний етно-ресторан, в якому можна насолодитися закарпатською кухнею та отримати справжній заряд гумору. Деца в перекладі — стопка, у Нотаря- у нотаріуса. Дослівно — сто грамм у Нотаріуса. Бо цей дім колись був нотаріальною конторою.  Це цілий комплекс з безліччю залів і майданчиків Кожен зал оформлений по-різному і тільки одне об’єднує всі приміщення —  це гумор і сатира Весь дизайн, кожна деталь меню з приколами і сама кухня просякнута фірмовим гумором.

16: 00-18: 00 — Купання в термальних водах «Золота гора».

До послуг гостей п’ять термальних басейнів: один великий відкритий термальний басейн (t ° +29 °), маленький відкритий термальний басейн (t +39 °), відкритий дитячий басейн, великий критий термальний басейн (t ° +26 °) і джакузі (t ° + 34 °). На території є роздягальня, душові, лобі — бар і піцерія. За хімічним складом і температурі вода свердловини відноситься до гарячих кремнієвих гідрокарбонатних натрієвих середньої мінералізації.

19.30 – прибуття в с. Воловець та поселення у вибраний готель. Розселення проводится у приватних міні-готелях, «Надія»,  «Троянда», «Грінвіч» (номер з усіма зручностями)

Готелі розташовані серед Карпатських гір на висоті 500 м. над рівнем моря. Навколо гори, ліс, чудове повітря. Готелі мають альтанки та мангали. Поруч знаходяться гірськолижні курорти Пилипець, Подобовець.

Готель «Надія».

Готель «Троянда», «Гринвич»

Субота 15.02.2020

8.00 Сніданок. Виїзд на екскурсію с. Чинадієво — Замок Шенборнів, Замок паланок, Термальні води Косино, Дегустація вин в с. Берегово.

Екскурсія в Замок Паланок в Мукачево.

Вирушаємо на оглядову екскурсію древнім містом Мукачево: ми прогуляємось по історичному центру (Білий палац, міська Ратуша, Костел Св.Мартина, будинок Грінштейна, Латорічній двір; православний Свято-Миколаївський монастир).

Далі за програмою туру ми відвідаємо один з найбільш захищених замків Європи який знаходиться в Мукачево «Паланок». Замок є цінною історичною і військово-архітектурною пам’яткою не тільки Закарпаття, а й Європи. Паланок входить в п’ятірку кращих замків такого типу, що збереглися в Європі.

Його середньовічні стіни ховають чимало загадок і таємниць.

Велична фортеця, що височіє над містом — була побудована на рівній, майже плоскій місцевості, без схилів і пагорбів. Якщо дивитися на місто зверху, здається, що він лежить перед глядачем, як на долоні. Тим величніше піднімається над Мукачево замок — його фундаментом стала гора вулканічного походження. Існує легенда, нібито цю гору насипали люди, але праця коштувала їм страшних мук — звідси і Мукачево.

Замок Берегвар, або в минулому Мисливський замок Шенборнів, а в наші дні — санаторій «Карпати» — один з найкрасивіших пам’яток України.

Цей палац був побудований графом Ервіном Фрідріхом Шенборн у 1890—1895 роках. Коло палацу був розбитий чудовий сад-дендрарій (нині Парк санаторію «Карпати») із декоративним озером у центрі. Сам мисливський замок побудований у неоромантичному стилі, що поєднує романські та готичні мотиви. Оригінальність палацу ще й у тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів (місяців). Замок прикрашений багатим декором (барельєфи, флюгери, вітражі) на тему родової геральдики графів Шенборнів; діє баштовий годинник з курантами. У палацовому парку встановлені закладний пам’ятний знак (з написом угорською мовою) і дві скульптурні композиції — «Олень» і «Ведмедиця з ведмежатком». Обриси викопаного наприкінці XIX століття ставка (за задумом власника парку) умовно відтворюють карту Австро-Угорської імперії.

В глибині саду можна знайти Джерело Краси. Якщо в ньому вмитися, довго не будете старіти. Це не легенда, так як серед дерев причаївся бювет з цілющою мінеральною водою, насиченою корисними речовинами. Тому Джерело Краси вабить не тільки туристів, але і любителів санаторного відпочинку, які приїжджають в ці краї зміцнити власне здоров’я.

Як то кажуть, у кожного пристойного замку обов’язково повинна бути своя легенда і, само собою, привид. І замок Шенборнів в цьому ряду не є винятком. Існує досить відома легенда, що оповідає про графа Шенборна. За переказами граф з маніакальною наполегливістю перевіряв свою дружину на відданість і влаштовував їй різні випробування. Графиня з честю витримала всі його перевірки, але одного разу терпіння її лопнуло, і вона кинула чоловіка. Але після смерті душа графині не знайшла спочинку, і тепер по замку бродить привид жінки в чорному вбранні …

Термали Косино — мабуть найзнаменитіші на цей час басейни з гарячою лікувальною водою в Закарпатті.

На території комплексу «Термальні води «Косино» розміщені сім басейнів, п’ять з них термальні. Температура в термальних басейнах +41 ° C. Термальні води в селі Косино, за складом є унікальними не тільки в Україні, а й у всій Європі за винятком води, якою лікуються у всесвітньо відомому санаторію «Гайдусобосло» (Угорщина).

Також на території комплексу працює 7 різних саун, 30хв перебування в яких входить в вартість вхідного квитка.

Дегустація вина — Старовинній винний підвал є однією з родзинок цього регіону.

У винному погребі гостей пригощають смачними напоями. Тут можна почути про історію та традиції виноробства у Закарпатті погуляти по середньовічним залам та навчитися відрізняти справжнє вино від підробки.

Неділя 16.02.20 08.00  Сніданок. Виїзд на екскурсію: Гірськолижний курорт «Пилипець», Водопад «Шипіт», мінеральні джерела Келечинська та Соймовська вода,  підйом на панорамному підйомнику на оглядовий майданчик гори Гимба (1491 м.)

Туристів супроводжує досвідчений екскурсовод, який розкаже Вам безліч легенд та казок про найдивовижніши місця Закарпаття.

18.00 Виїзд додому в м. Житомир/Київ

17.02.2020

04:00 прибуття в Житомир. 06:00 прибуття в Київ (орієнтовно)

Вартість туру:

Готель «Надія», «Троянда», «Грінвіч» — 2350грн з людини при 3-4-ьох міст. розміщенні;

2450,00грн. — з людини, проживання в 2-х місних номерах

Дітям до 12 років — знижка 100,00грн

У вартість туру входить:

Проїзд комфортабельним автобусом євро класу  по маршруту: Київ-Житомир-Воловець-Житомир-Київ, проживання, 2 сніданки\2 вечері, медичне страхування, супровід по маршруту.

Додатково сплачується:

  • Термальні басеїни Косино— 450,00грн. діти до 150 см — безкоштовно,
  • Термальні басейни золота гора «Ужгород» — 250грн
  • Вхідні квитки у музеї
  • трансфер :Воловець-«Гимба»-водоспад «Шипіт» — 100,00грн,
  • трансфер: Ужгород — 100,00грн,
  • трансфер: Воловець-Мукачево-Берегове-Косино-Воловець — 150,00грн.
  • обід, сувеніри

*Для вдалого відпочинку ТА «Креветка-тур» рекомендує взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов’язково гарний настрій :)

*Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні.