Травневі свята у Львові+ Золоте кільце! Автобусний тур на 3 дні 01.05-03.05.21

Великодні свята у Львові, галиціькі традиції, Фестиваль писанки

Запрошуємо Вас  провести травневі свята у Львові. Пройти вулицями, якими ходили найвеличніші королі Польщі та імператори Австрії! Тут побували граф Каліостро та Джакомо Казанова, виступав сам маестро Паганіні.

Ми організуємо для Вас найкращий відпочинок, найцікавіши екскурсії, подаруємо неймовірні враження.

Виїзд 03.00 Київ ст м. Житомирська біля Автосалону Інфініті

Житомир 05.00 Автовокзал БРСМ

9.30 Дубенський Замок  — Замок князів Острозьких XVст. в м. Дубно – один із найстаріших замків України, який до цього часу несе у собі риси середньовіччя (суворі мури підземель зі склепіннями) парадного стилю (оздоблені ліпленням пишні палаци і такі ж зали).
Дубенський замок ніколи не був узятий приступом оскільки був міцно укріплений 73 гарматами і природно – річкою Іквою з її багатокілометровими заплавами.
Під стінами замку ламалися татарські списи і шведські шаблі .Тут зберігалися незліченні багатства привезених з трофеїв: коштовний посуд, книги, картини, ікони, зброя і захисне озброєння, хутра, шкури і т.п.
Нині Дубенський замок є окрасою краю та одним із націкавіших замків України.

Огляд руїн Тараканівського Форту
Кількість фортифікаційних споруд на Західній Україні вражає уяву … Але крім тих фортець і замків, які на слуху, є і такі, про яких мало хто чув. Одним з них є Тараканівський, або Дубенський, форт.

Місце унікальне тим, що на поверхні видно лише мала частина всієї споруди, що складається з кілометрів підземних ходів і галерей. Під землею знаходяться чотири поверхи, в той час як на поверхні висота форту не перевищує двох. По периметру форт оточений ровом довжиною 230 метрів, з якого можна потрапити в підземні переходи, а в околицях є входи в тунелі. Форт був закладений в XIX столітті і повинен був стати частиною ланцюга захисних споруд, але планам не судилося збутися, а форт так і залишився незатребуваним. Тепер він повільно руйнується і стає все більш і більш таємничим місцем, що приховує в своїх надрах чимало секретів.

Далі вирушаємо до Оле́ського за́мку — пам’ятка архітектури та історії XIII—XVIII століть. Вперше згаданий в 1327 році. Це один із найдавніших в Україні замків зі своєю цікавою історією.

Він стояв на кордоні Волині та Галичини. За нього постіно точилася боротьба між Литвою та Польщею. Та найвідомішою подією є містичне народження майбутного польського короля Яна ІІІ Собеського.

Татари зі всіх боків оточили замок, вони напали несподівано і підступно. Якуб не знаходив собі місця. За вікном, у час страшної негоди і зливи, точилась битва за його фортецю. А тут, у сусідній кімнаті, в дружини почались перейми. Сьогодні мав народитись його син, якого назвуть Яном. Нарешті немовля закричало в руках повитухи. Баба якраз клала його на мармуровий стіл, аж раптом страшний звук пронизав весь замок. Грім був настільки сильним, що дехто з прислуги втратив слух. А мармуровий величезний стіл, на якому лежало немовля, розколовся навпіл…

Кажуть, саме від того дня замок переслідують різні нещастя. Землетруси та численні пожежі, напади ворогів та руйнування. А ще  знайдений в одній з кімнат замурований скарб. Через це шукачі коштовностей почали нещадно нищити дорогі настінні розписи і старовинні каміни та підлоги…

Відновлений із попелу і розвалин, Олеський замок сьогодні залишається найстарішим зі збережених замків Львівщини. Має замок і своїх привидів. Адже історія його налічує багато століть, немало інтриг, подій та життєвих історій.

Продовжуємо нашу подорожПідгорецький замок

Замок збудований вкінці 1630-х років. Спершу належав коронному гетьманау Станіслава Конєцпольському, згодом Яну ІІІ Собєському, потім Вацлаву Жевуському, крім інших і поміщикам Сенгушкам. За часів Жевуського замок був найрозкішнішим палацом на західноукраїнських землях. Та потім будівлю руйнували, грабували і палили, розміщували тут госпіталь. Чого тільки не робили люди.

Та всі, кому від останніх років XVІІІ століття і до сьогодні доводилось провести у легендарних стінах хоча б ніч, бачили його страшну таємницю. Напівпрозору, у білих шатах та з чорним обличчям…Марію.

Багато пацієнтів тутешнього туберкульозного санаторію (1949 рік) і також персонал розповідають, що бачили привида. Зустрічались з ним, звичайно сторожі і працівники замку. А родина польських поміщиків, що жила тут свого часу, навіть записали на папері свої спогади, щоб увіковічнити факт зустрічі з привидом. «Часто бувало таке, що двері на другому поверсі палацу відчинялись самі собою, а майже невидима постать жінки у білій пишній сукні щоночі блукала то однією, то іншою кімнатою» — розповідають Сенгушки у своїх записах.

Хто така ця жінка, привид якої бачили чи не всі жителі селища? Виявляється, спокою не має душа вбитої молодої дружини Вацлава Жевуського Марії. Він власне і вбив графиню у приступі ревнощів. А тіло заховав десь тут, у замку, бо ж похоронити зі всіма ритуалами свою жертву не міг. Дехто розповідає, що тіло молодої дружини було замуроване у кам’яні стіни замку.

2 день 02.05.21

Ви побачите архітектурний ансамбль площі Ринок, відвідаєте найбільші та найстаріші храми міста та почуєте неймовірні історії про уклад життя львівських міщан.

Тут знаходяться найцінніші пам’ятки середньовіччя: ансамбль площі Ринок, де 45 будівель і всі вони пам’ятки архітектури (шедеври Ренесансу — «Чорна кам’яниця» та будинок Корнякта з італійським подвір’ям, палаци Роберто Бандінеллі, Шольц-Вольфовичів та сім’ї Любомирських, Массарівська кам’яниця, резиденція венеціанських послів); Вірменський квартал — квартал богеми, людей мистецтва і найбільшої кількості кав’ярень (ансамбль Вірменського собору, будинок «Пори року», культурно-мистецьке об’єднання «Дзига», кав’ярня-паб «Гасова Лямпа» та її винахідники).

В Середньовічному місті збереглись також оборонні споруди (Порохова вежа, Головний Міський та Королівський арсенали, фрагменти оборонних стін) і багаточисленні храми різних конфесій, які будувались у різний час (Кафедральний костел з чудотврною іконою Богородиці Ласкавої, Успенська православна церква та каплиця трьох святителів, а також колишні костели Бернардинів (один з найкрасивіших у Львові з дерев’яними позолоченими вівтарями), Домініканців (один з найкрасивіших храмів Львова у стилі барокко) та найбільший храм Середньовічного Львова колишній костел Єзуїтів, який міг вмістити близько 5 тисяч чоловік! 65 років храм був закритий а сьогодні він відкрив свої двері для усіх бажаючих (зберігся центральний вівтар з високохудожнім розп’яттям Ісуса Христа XVII ст., гріб Господній і розписи бокових галерей)).

Закінчується екскурсія знайомством з будівлею, що є гордістю міста — Львівською Оперою.

Вільний час

3 день. Обливний понеділок

Екскурсія Австрійській Львів — місто сад!

Атмосфера розкоші та духу XIX сторіччя!

  • Собор святого Юра – барокову пам’ятку зі скульптурами Івана Пінзеля. Ви побачите точну копію Туринської плащаниці, крипту з похованнями миртрополити А.Шетпицького та патріарха Й.Сліпого, а також дві чудотворні ікони.
  • Єзуітські сади – один з найдавніших парків Львова.
  • Інтер’єр дворянського касино Герхарда – сьогодні це Будинок вчених, тут проводяться всі Львівські бали.
  • Будинок Галицького крайового сейму. Це перша парламентська споруда на терені України.
  • Пам’ятник Георгію Победоносцю – в народі «пам’ятник тещі»
  • Сидяча статуя Свободи та багато іншого.

18,00 виїзд додому..

Прибуття в м. Житомир приблизно о 23,30 / Київ — 01.00

Вартість туру — 1750грн 

проживання в Готелі «Меркурій»,»Наша оселя», «Палада»

До вартості входить: проїзд автобусом еврокласа; проживання в готелі; супровід керівником групи, страхування,

У вартісь не входить: харчування, послуги  екскурсовода — 300грн;