Місто на Мільйон — Стамбул! 6 ночей — від 3028грн

Виїзд: Кожну суботу
 • Тур розрахований на 6 днів з 2 нічними переїздами.
 • Ночівля у готелі категорії 3* (3 ночі).
 • Загадковий і величний, галасливий і казково красивий – Стамбул. Місто,що ввібрало в себе культуру заходу і сходу та створило щось абсолютно нове. По приїзду, ми можемо  відвідати Хамам – це не просто парна чи масаж, це ціла церемонія, яка очищає розум і тіло. Також екскурсія на кораблику по Босфору, де  у світлі вечірніх вогнів перед нами відкриється величний Стамбул.  Палац Топкапи — найбільший і найстаріший палац в світі, Палац Долмабахче в Стамбулі — символ розквіту і одночасного занепаду Османської імперії, нічого величнішого та більш грандіозного немає в усьому світі. А також можемо пройтися по кращим інстаграм локаціям Стамбулу та зробити фото своєї мрії! Тут ви зможете переодягтись в костюми турецьких правителів, зробити фото на троні, спеціально для Вас викличуть чайок та пригостять чаєм чи кавою. Стамбул, як і загалом Туреччина, славиться шопінгом… І ми теж його не пропустимо! Запрошуємо в ТЦ Мармара Форум.
 • У вартості туру: Оглядова екскурсія по Стамбулу.

important Вартість туру включає:

 • Супровід керівником групи
 • Проживання по маршруту: готель Tayhan 3*
 • Харчування — сніданки
 • Оглядова екскурсія по Стамбулу
 • Страхування

important Додатково оплачується:

 • Вартість тестування методом ПЛР у м. Львів — 690 гривень
 • Депозит — 1140 гривень (на обрану суму необхідно замовити факультативні екскурсії під час туру)
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
 • Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
 • City tax — 35 гривень/доба (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)
 • Обов’язкова доплата за навушники — 69 гривень/день/оренда (оплачується в автобусі керівнику групи)

important Додаткові послуги:

 • Послуга «Страхування від невиїзду» — 6% від вартості туру
 • Послуга «Комфортне місце» — 344 гривень/особа (1-4ряд)
 • Послуга «Останній ряд» — знижка 344 гривень від вартості туру при виборі місця в останньому ряді автобуса.
 • Послуга «Поїдемо пізніше…» (діє лише при попередньому бронюванні послуги) 
  якщо у туриста перед виїздом виявили COVID-19, або інше захворювання, яке не дає можливості подорожувати з нами, він маєте право скористатися однією заміною дати туру безкоштовно. Вартість послуги — 15 євро/особа.
День 1-й

06:00 — збір групи на з/д вокзалі м. Львова.
06:50 — виїзд на здачу тестів ПЛР.
Вільний час у Львові.
Запрошуємо на пішохідну екскурсію Львовом (у вартості туру).

18.00 — Виїзд із Львова.
Нічний переїзд.

День 2-й

Переїзд в Стамбул. Поселення в готель. Вільний час.
Пропонуємо: відвідати традиційний турецький Хамам (620грн).
Хамам – це не просто парна чи масаж, це ціла церемонія, яка очищає розум і тіло. Хамам подарує повне розслаблення, відчуття душевної насолоди та здоров’я всьому організму.
«Вечірня прогулянка по Босфору» ( 2064 гривень з алкоголем і 1548 гривень без алкоголю) (УВАГА! Тимчасово, через введені обмеження на території Туреччини, дана екскурсія не відбувається)

Ночівля.

День 3-й

Сніданок.
Вільний день в Стамбулі.
Пропонуємо відвідати: Оглядова екскурсія по Стамбулу (у вартості туру).  Під час нашої екскурсії ми познайомимося з цим чудовим містом і побачимо: Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі лазні Роксолани, Айя Софію, палац Топкапи, площу Султанахмед.
Для більш повного знайомства з містом двох континентів, запрошуємо на автобусну оглядову екскурсію ( 688 гривень). На цій екскурсії ми проїдемось по набережній Босфору, побачимо найвищу точку Стамбулу – Галатську вежу , бухту Золотий Ріг та зрештою, через Босфорський міст, опинимось в Азії, звідки відкривається прекрасний вид на Європейську частину міста.
Палац Топкапи ( 516 гривень + вх. квиток) — є найбільшим і найстарішим палацом Палац розтв світі, що зберігся до наших днів. Протягом 400 років цей палац був центром управління Османської Держави, однією з трьох найбільших імперій світу.

Палац Долмабахче в Стамбулі ( 516 гривень + вх. квиток) — це символ розквіту і одночасного занепаду Османської імперії. Нічого величнішого та грандіознішого немає в усьому світі. Величезні площі, багаті матеріали, розкішне оздоблення — все свідчить про колишню міць і велич Туреччини XIX століття.
Пропонуємо екскурсію «Український слід у турецькій історії» ( 620 гривень). На цій екскурсії ми поговоримо про українку, яка свого часу стала найвпливовішою жінкою Османської Імперії — Роксолану. Ми відвідаємо мечеть Сулейманіє – шедевр архітектури і мабуть найкрасивішу мечеть в Стамбулі. Талановитий автор при будівництві особливу увагу приділяв витонченості її силуету, мабуть у камені розповідаючи історію кохання Сулеймана Великого та Роксолани, що пов’язана з цією мечеттю. Біля мечеті розташоване кладовище, де у мавзолеях спочивають Сулейман і його кохана дружина.

Ночівля.

День 4

Сніданок. Вільний день в Стамбулі.
У вільний час пропонуємо:
Пропонуємо екскурсію по «інстаграмним місцях Стамбула» ( 860 гривень). Розпочнемо нашу прогулянку з локації на мільйон — це дах будівлі з видами на весь Стамбул тут ви зможете переодягтись в костюми турецьких правителів, зробити фото на троні, спеціально для Вас викличуть чайок та пригостять чаєм чи кавою. Тут можна зробити фото мрії! (вхід оплачується додатково).
У другій половині дня пропонуємо трансфер у Торговий центр ( 344 гривень). Стамбул, як і загалом Туреччина, славиться шопінгом… І ми теж його не пропустим! Запрошуємо в ТЦ Мармара Форум — великий центр зі різноманітними магазинами і розвагами.
Пропонуємо пішохідну екскурсію «Шарм нічного Стамбулу» ( 688 гривень).

Ночівля.

День 5-й
Сніданок. Виселення з готелю.
Виїзд з Стамбулу.
Нічний переїзд.
День 6-й

Перехід кордону.
Вечірнє прибуття до Львова (орієнтовний час прибуття залежить від проходження кордону).