Зустрічаємо Хелоуін в Парку Київська Русь 26.10 та 27.10.19

26 та 27 жовтня на Хелоуін До Парку Київська Русь завітає слов’янська нечисть.

Запрошуємо Вас відвідати славний бій наших воїнів з нечистою силою. На цьому святі не буде розпіарених монстрів, які прийшли з західних культур, таких як зомбі, або відьом в загострених капелюхах. Вся місцева нечисть буде нашою — знайомою нам з дитинства з улюблених казок, фільмів та мультфільмів. Баба-Яга, Чахлик Невмерущий, Пані Солоха разом з  чортом та інші. Тепер є можливість подружитися з цими колоритними антигероями, потиснути їм руки, сфотографуватися, пограти в рухливі ігри або потанцювати разом із ними.

Крім героїв давньослов’янської міфології гості Парку в цей день зустрінуться з улюбленими з дитинства героями казки «Аліса в країні чудес» — божевільним капелюшником, чеширським котом, самою Алісою, а також злими персонажами, які будуть протистояти добрим в ході театралізованої постановки. Глядачі й самі стануть учасниками вистави, вони приєднаються до ігор та флешмобів на ристалищі, допомагаючи Алісі перемогти Темряву й Смерть.

Також, гості Древнього Києва побачать чотирьох вершників Апокаліпсису, які будуть протистояти слов’янським персонажам.

Словом, кожен відвідувач Князівства «Київська Русь» зможе повністю зануритися в атмосферу Київської Русі. Вас чекають власні історичні відкриття.

На гостей чекає можливість побачити — «Чудеса Древнього Києва»: дерев’яну Василівську церкву, яка була побудована Володимиром Великим після запровадження християнства, музеї середньовічного костюму та середньовічної музики, дерев’яного зодчества, Михайлівські ворота та оборонний комплекс, що входить до Книги рекордів України.

І звичайно, ви зможете поїсти смачних страв від княжих кухарів у Княжій корчмі та в точках харчування просто неба.

До послуг гостей Князівства «Київська Русь» також:

  • Княжа конюшня, де можна покататися на коні;
  • Середньовічний тир, де можна постріляти з лука чи покидати в мішень ножі;
  • Монетний двір, де можна відкарбувати монету «на щастя»;
  • Експозиція кораблебудування, де можна побачити єдину в світі реконструкцію лодії Київської Русі (яка до того ж брала участь у науковій експедиції);
  • Катівня, де можна пофотографуватись у борговій ямі чи біля кайданів;
  • Лісове озеро для відпочинку;
  • Магазин сувенірів, подарунків та амулетів Київської Русі.

Почуття адреналіну також модна відчути на швидкісній гірці «Змій Горинич», або політати над озером на канатній дорозі «Політайло».

Виїзд о 09.00 ранку

Виїзд з Парку о 19.00

Вартість туру: 380грн (проїзд в обидва кінця)

Вартість квитків:

дорослий — 170грн;

студенти та пенсіонери — 150грн. ;

школярі — 80грн.