Межигір’я та Демидівський Зоопарк Кожну неділю

Виїзд: пл Перемоги 9.00
Прибуття: орієнтовно 12.00. Екскурсія по резиденції,  або екскурсія по зоопарку Демидів.
17.00 сбір групи виїзд у Житомир.
Прибуття:  орієнтовно 20.30 пл Перемоги.
 Вартість: 350.00 грн.
o2jDDlGsvKE o-00362786-a-00034110 530efa661ade2 80961_original KIEV, UKRAINE - FEBRUARY 26: A staircase winds up in a view of a room inside President Viktor Yanukovych's Mezhyhirya estate, which was abandoned by security, on February 26, 2014 in Kiev, Ukraine. Ukraine's interim President Olexander Turchynov is due to form a unity government, as UK and US foreign ministers meet to discuss emergency financial assistance for the country. (Photo by Jeff J Mitchell/Getty Images)  Дворец Иванищенко

Резиденція «Межигір’я» в заснована в 1935 р на місці стародавнього Межигірського Спасо-Преображенського монастиря, відомого з XII в. У радянські часи всі монастирські споруди були знесені, на їх місці розміщений комплекс відпочинку з заміським будинком 1-го секретаря ЦК КПУ, відомий в народі як «Дача Щербицького». В 2002 р. «Межигір’я» стало резиденцією В. Януковича.

До складу комплексу входять: клубний будинок «Хонка» (головний палац), старий будинок Януковича, гостьовий будиночок ( «Будинок Путіна»), спорткомплекс, спа-центр, гольф-клуб, яхт-клуб, гараж з колекцією автомобілів, зоопарк, кінологічний центр, величезний парк зі штучними озерами і ін.

З лютого 2014 р резиденція «Межигір’я» відкрита для доступу всіх бажаючих. Проводяться піші екскурсії з відвідуванням «Хонка» і оздоровчого комплексу, оглядові екскурсії на електрокарах. Можлива оренда велосипедів. Кінний клуб La petite Ecurie проводить заняття верховою їздою і прогулянки на каретах.

На території працюють шашличні і кав’ярні.

Зоопарк Демидів, або зоопарк «IIX місяців» принесе радість не тільки дітям, але й дорослим. Ви отримаєте масу вражень та купу позитивних емоцій.

   

Тут на території зоопарку на вас чекають екзотичні тварини, якіх можна не лише погодувати, але й погладити. Повірте Ваші діти будуть взахваті.

Пам’ятаєте казковий замок Білосніжки з мультфільму Волта Діснея? тепер у Вас є можливість побачити його на власні очі. І не потрібно для цього їхати в Баварію. Легендарний замок Нойшванштайн, який був побудований королем Людвігом II, тепер не тільки в Баварії, але і в Україні – на території Парку щасливих тварин. Наразі, частину замку займає ресторан баварської кухні Ludvig King (L’KAFA Group). Також на території зоопарку розташований фуд-корт з бургерами і різними солодощами та Колиба, де можна самостійно приготувати улюблені страви на великому мангалі.

Інфраструктура Зоопарку ХІІ Місяців в основному зорієнтована на дітей шкільного віку. Для них тут побудовано декілька багаторівневих дитячих майданчиків, а вольєри облаштовані таким чином, щоб спілкування з екзотичними тваринами проходило максимально близько та безпечно.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

  • проїзд комфортабельним автобусом євро-класу;
  • супровід  групи по маршруту.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ: 

вхідні квитки:

  • дорослі — 120 грн; (Резиденція межигір’я), Зоопарк — 170грн.
  • пенсіонери — 40грн (Резиденція межигір’я)
  • дитячій — 50 грн; (Резиденція межигір’я) Зоопарк — 60грн.
  • музеї Межигір’я: ретроавтомобілі — 30 грн/взр., 20 грн./дет.;
    кінологічний центр 20 грн/взр., 10 грн./дет.;
    баня 20 грн/взр., 10 грн./дет.