Карпати «Драгобрат» — 8 днів/ 7ночей відпочинку! Автобусний тур 8500грн

Цього року пропонуємо Вам найкращий відпочинок на у Високіх Карпатах. Повний РЕЛАКС, тільки Ви і Гори! Чисте повітря, казкові смерекі, неймовірні краєвиди, спокій і гармонія, гірські озера, полонини, буйство тваринного та рослинного світу.

За бажанням Ви можете придбати лише проїзд в автобусі 2400,00грн в обидва кінці, або 1500,00 грн в один кінець.

Для туристів відїжжаючих з м. Київа +500,00 грн

Починаємо з 07.06.24 та кожної п’ятниці.

Програма туру :

1 день П’ятниця

18.30 збір групи і виїзд з Києва ст. м. Житомирська, БІЛЯ АВТОСАЛОНУ «іНФІНІТІ»

20.30 зупинка і посадка туристів в Житомирі. Автозаправка БРСМ напроти Автовокзалу.

Карпати ніколи не перестануть дивувати своїх улюблених туристів. Новачки, які вперше занурюються в чарівний світ Карпат і туристи, які кожного року відвідують наймальовничіші місця Карпат, отримають дивовижні, незабутні враження,  тому, що практично кожний куточок овіяний старовинними легендами та чудовою енергетикою.

2 день субота 07.00 Прибуття в п. Ясиня, міняємо транспорт на ГАЗ 66 та відправляємося на Драгобрат. поселення в приватні садиби та в міні готелі, сніданок, час на відпочинок.

Розселення туристів у Готелі «Шафранова Долина». Всі номери зі зручностями. Кабельне телебачення та Wi-Fi.

В готелі є чудова тереса, з якої відкриваються неймовірні види на Чорногірський хребет. Тільки уявіть собі, як Ви снідаєте та вечеряєте в таких умова. Як Вам така ідея?

2-7 Релакс та відпочинок в готелі. за бажанням можна придбати різноманітні єкскурсії — походи в гори, тощо.

Давним-давно, там, де Карпати підковою огинають родюче урочище, жили двоє братів — близнюків. І, як це часто буває, закохалися обоє в одну дівчину. Норовиста гуцулка, не бачачи особливої ​​різниці між однаковими на вигляд хлопцями, придумала для них завдання: принести квітку едельвейса. Хто першим принесе, за того і піде заміж. Довго бродили брати по гірських стежках Карпат, а потім одночасно побачили бажаний рідкісна квітка, кинулися за ним і обидва зірвалися в бездонну прірву. Жандарми, в пошуках братів, дісталися на місце їх загибелі і скам’яніли.

Дівчина кілька років проплакала, а потім померла з горя. А долина в підкові гір з тих пір називається Драгобрат (чи то «Дорогий брате», чи то «Дорога Братів»). Дві ближні гори називаються Велика і Мала Близниця. На Великої Близниці знаходиться три кам’яних пагорба — жандарма. Неподалік є озеро Івор, утворене з сліз убитої горем нареченої. Ось так, за переказами, і з’явився на землі Драгобрат — гірськолижний курорт України, який нарівні з Буковелем і Славським вважається кращим в країні.

17:00 — Збір групи та виїзд в Київ (Житомир)

Прибуття в Житомир 3:00-4:00, в 5:00-6:00 прибуття в Київ

Дітям до 12 років знижка 100 грн

Вартість туру — 8500грн з людини.

У вартість туру входить:

  • Проїзд автобусом євро-класу,
  • трансфер Драгобрат,
  • проживання в готелі,
  • 8 сніданків \ 7 вечерь,
  • страховка,
  • послуги супроводжуючого.

Додатково сплачується:

  •  екскурсійні і послуги: пішохідні екскурсії Озера, Похід на Гору Близниця, квадроцикли, Прогулянкі на конях
  •  Сауна, Баня, Гуцульський чан

Для вдалого відпочинку ТА «Креветка-тур» рекомендує взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов’язково гарний настрій :)

Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.