SPA-Закарпаття. Воловець, Косино-термали, Львів. Щочетверга автобусний тур від 4000грн

Воловець — Пилипець-Синевір-Келечин-Сойми- Долина вовків- Замок Паланок — Замок Шенборн-Косино-Лінія Арпада-Сироварня Білосовиця-Львів.

Знижка 100грн при бронюванні туру за 10 днів!

1 день: 19-00-19.30м. Київ, ст. метро Житомирська — Збір групи та виїзд(напроти автосалону Інфініті)

20-30 зупинка та посадка туристів в м. Житомир Автовокзал «БРСМ»

2 день: 07.00 Прибуття у м. Воловець та поселення у вибраний готель. Розселення проводится у приватних міні-готелях (номери з усіма зручностями)

Готель розташований серед Карпатських гір на висоті 500 м. над рівнем моря. Навколо гори, ліс, чудове повітря. Готель має альтанки та мангали. Поруч знаходяться гірськолижні курорти Пилипець, Подобовець.

Година вільного часу для сніданку. Зустріч з Екскурсоводом.

Готель  «Гринвич»

Відправлення на екскурсію Пилипець, Водоспад Шипіт, Соймівська та Келечинська мінеральні води, озеро Синевир, Реабілітаційний центр ведмедів, Еко-парк «Долина вовків». Найчистіше цілюще повітря та прекрасні гірські пейзажі подарують Вам справжню насолоду та відпочинок.

Пилипець — гірськолижний курорт розташований в Закарпатському районі на висоті 750м. над рівнем моря. Пилипець привертає любителів літнього відпочинку  і любителів зимового відпочинку, гірськолижників і сноубордистів. Гора Гимба -1497 метрів, частина полонини Боржава, обладнана трьома підйомниками. Зверху відкривається чудовий краєвид на Карпати.

Посеред смарагдових Карпат, поблизу села Пилипець біля підніжжя гори Гимба, розкинувся чарівний водоспад Шипіт, який відносять до одного з семи чудес української природи.

Із самої глибини землі на схилі гори Великий Верх (висота 1598 м) пробивається невеличкий струмочок Плошанка. Його води несуть в собі свіжість і прохолоду. Спадаючи декількома неповторними каскадами з чотирнадцятиметрової висоти кришталева та прозора вода розбивається об каміння утворюючи мільярди яскравих крапель, які виграють на сонці дивовижними барвами у променях і породжують мелодійний шепіт водоспаду Шипіт.

Дегустація Соймівської та Келечинської мінеральних вод.

Цілющі води «Соймівського джерела» насичені багатьма мінералами, найбільше кальцієм та залізом, які необхідні людині для активного росту та для профілактики захворювань опорно-рухового апарату.
Джерела мінеральної води «Сойми» – це подарунок природи для пацієнтів, які страждають на:

  • виразкову хворобу шлунка з різними рівнями кислотності;
  • гастрити або гастродуоденіти;
  • захворювання печінки та жовчних шляхів;
  • залізодефіцитну анемію;
  • дисфункцію кишківника;
  • захворювання жовчного міхура та підшлункової залози;
  • цукровий діабет; ослаблення імунного стану організму;
  • порушення мінерального обміну;
  • брак кальцію в організмі.

Також воду «Сойми» вживають із профілактичною метою в період активного росту дітей та підлітків. Одне з джерел мінеральної води «Сойми» знаходиться поруч із автомобільним шляхом «Воловець – Міжгір’я».

Келечинське родовище одне із найбільших на Україні родовищ залізистих мінеральних вод.

Особливістю хімічного складу холодної вуглекислої залізистої маломінералізованої гідрокарбонатної кальцієвої, магнієво-кальцієвої води Келечинська є високий вміст карбонатного заліза (від 15 до 30 мг/л при мінімальній добовій потребі заліза 120 мг), а також інших важливих для організму мікроелементів, зокрема кальцію і магнію із оптимальним їх співвідношення

В Карпатах місцеве населення називає їх буркутами, на Кавказі — нарзанами, в Монголії — аршанами, що означає «богатир-вода».

Екскурсія на Синевір, Еко-парк «Долина вовків» та  реабілітаційний центр ведмедів.

Озеро Синевир, що знаходиться в урочищі Сколівець на Закарпатті, вважається найпривабливішим та найчарівнішим. Це найбільше озеро на Закарпатті. Синевир, або Морське око, оточено загадками та легендами.  Вода Синевиру найчистіша і найпрозоріша, тому тут багато форелі — риба, яка може жити лише у кришталево чистій воді. З’явилось озеро внаслідок давнього землетрусу, до нього біжать три гірські потоки, які підтримують високий рівень води в будь-яку пору року. Озеро гладеньке та іскрить блакиттю, але рівно посередині з води випростовується невеличкий острів. Ця картина подібна до блакитного ока з темним вічком посередині — саме тому Синевир і отримав свою другу, вельми романтичну назву: Морське Око. Озеро оточене старими смереками, яким більше 150 років. Тут надзвичайно легко дихати — завдяки аромату хвої, що насичує повітря.

Озеро прикрашає Скульптура, що зображує двох коханців: юнака на ім’я Вир та дівчину Синь — за легендою саме від їхніх імен утворилась назва озера. Висота скульптури сягає 13 м. Що ж це за легендарні закохані, які дали ім’я найбільшому карпатському озеру? Про це Ви дізнаєтесь на нашій екскурсії.

Обід в колибі.

Реабілітаційний центр Ведмедів. 

Унікальний і єдиний в Україні притулок для бурих ведмедів, або Центр реабілітації бурих ведмедів, розташований серед дивовижної природи Національного природного парку «Синевир».

Еко-парк «Долина вовків»

Сотні людей їдуть на Закарпаття до унікальної «Долини вовків». Спочатку тут знайшли притулок лише декілька вовків. Але згодом притулок перетворився на центр надання допомоги та реабілітації і іншим тваринам. Тепер тут живуть Олені, поні, верблюд, віслюк, тигри та навіть бізони. До речі в них зараз справжній бєбібум. Нещодавно народилося маленьке оленятко та дитинча в бізонів.

Повернення в готель. Вечеря, вільний час. Можливість замовити чани, сауну.

3 день: 8.00 Сніданок. Виїзд на екскурсію с. Чинадієво — Замок Шенборнів,Термальні води Косино, або Берегово. Дегустація вин в с. Берегово.

Замок Берегвар, або в минулому Мисливський замок Шенборнів, а в наші дні — санаторій «Карпати» — один з найкрасивіших пам’яток України.

Цей палац був побудований графом Ервіном Фрідріхом Шенборн у 1890—1895 роках. Коло палацу був розбитий чудовий сад-дендрарій (нині Парк санаторію «Карпати») із декоративним озером у центрі. Сам мисливський замок побудований у неоромантичному стилі, що поєднує романські та готичні мотиви. Оригінальність палацу ще й у тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів (місяців). Замок прикрашений багатим декором (барельєфи, флюгери, вітражі) на тему родової геральдики графів Шенборнів; діє баштовий годинник з курантами. У палацовому парку встановлені закладний пам’ятний знак (з написом угорською мовою) і дві скульптурні композиції — «Олень» і «Ведмедиця з ведмежатком». Обриси викопаного наприкінці XIX століття ставка (за задумом власника парку) умовно відтворюють карту Австро-Угорської імперії.

В глибині саду можна знайти Джерело Краси. Якщо в ньому вмитися, довго не будете старіти. Це не легенда, так як серед дерев причаївся бювет з цілющою мінеральною водою, насиченою корисними речовинами. Тому Джерело Краси вабить не тільки туристів, але і любителів санаторного відпочинку, які приїжджають в ці краї зміцнити власне здоров’я.

Як то кажуть, у кожного пристойного замку обов’язково повинна бути своя легенда і, само собою, привид. І замок Шенборнів в цьому ряду не є винятком. Існує досить відома легенда, що оповідає про графа Шенборна. За переказами граф з маніакальною наполегливістю перевіряв свою дружину на відданість і влаштовував їй різні випробування. Графиня з честю витримала всі його перевірки, але одного разу терпіння її лопнуло, і вона кинула чоловіка. Але після смерті душа графині не знайшла спочинку, і тепер по замку бродить привид жінки в чорному вбранні …

Термали Косино

Далі по програмі відвідування знаменитих на весь світ термальних басейнів Закарпаття в с. Косино. На території комплексу «Термальні води «Косино »розміщені п’ять басейнів, три з них термальні. Температура в термальних басейнах +41 ° C. Термальні води в селі Косино, за складом, є унікальними не тільки в Україні, а й у всій Європі за винятком води, якій лікуються у всесвітньо відомому санаторію «Гайдусобосло» (Угорщина).

Також на території комплексу працює 7 різних саун, 30хв перебування в яких входить в вартість вхідного квитка.

7 унікальних саун зібрано в одному місці, аналогів яким не існує.

  • Евкаліптова сауна (аромат евкаліпта стимулює імунітет, допомагає швидко відновитися після хвороби.)
  • Соляна лисяча нора (сіль за своїм складом найбільш близька до плазми людської крові. Вдихання соляних парів в сауні сприяє постачанню в організм цінних мікроелементів і мінералів запобігає виникненню алергії, продовжує молодість шкіри, сприяє очищенню тіла від токсинів.)
  • Трав’яна сауна (відвідування трав’яної сауни позитивно впливає на стан шкіри та волосся. Дуже позитивно сприяє на дихальні шляхи та покращує кровообіг. Аромати гірських трав сприяють розслабленню організму і покращують сон.
  • Римська сауна (Позитивно сприяє на серцево-судинну і ендокринну систему, а також на суглоби та м’язи.
  • Турецька сауна – Хамам (в першу чергу розслаблення організму, заспокоєння нервової системи. Після відвідування хамаму покращується сон, проходять неврози, мігрені, занепокоєння. Також покращується загальний стан організму та підвищується настрій.
  • Угорська сауна (суха сауна сприятливо діє на людей, які страждають на ішемічну хворобу серця, діабет, підвищений хлорестерин, або високий тиск. Родзинкою угорської сауни є піч кам’янка, в якій розпечене відро з камінням кожні 5-ть хв. Опускається в бочку з пивом, наповнюючи сауну ароматом хліба та хмелю.
  • Крижана печера ( охолоньте після відвідування саун. Температура в крижаній печері близько – 25градусів)

На останок Дегустація вина — Старовинні винні підвали є однією з родзинок цього регіону.

У винному погребі гостей пригощають смачними напоями. Тут можна почути про історію та традиції виноробства у Закарпатті погуляти по середньовічним залам та навчитися відрізняти справжнє вино від підробки.

Повернення в готель. Вечеря. вільний час.
4 день:  08.00  Сніданок. Звільнення номерів

9.00 Відправлення на екскурсію «Лінія Арпада» Лінія Арпада — одна з найбільш могутніх оборонних ліній Другої світової війни. Оборонна лінія глибиною 100 метрів проходить на відрізку 600-700 км в усіх стратегічних точках оборони Карпат. Дуже цікаве місце.

Під землею є джерело чистої питної води.
Під час війни бункер використовувався як госпіталь, склад продуктів і боєприпасів та ін.
За деякими даними, це найбільший військовий бункер, який зберігся до наших днів, у Європі.

Сироварня в Біласовиці на висоті 600 метрів Тут завжди раді гостям та мають чим їх приостити «Цільне молоко — один із секретів смаку нашого сиру. Ми не втручаємось у нього, не додаємо домішок і не знімаємо вершків. Лише цільне молоко біласовицьких корівок, які гуляють на вільному випасі по нашим закарпатським горамна висоті 800-1000м.»

Тут Вас пригостять молодим сиром та сиром з витримкою 2-3 роки. Унікальні рецептури — це варто спробувати.

12.00 Відправлення у Львів.
Вільний час у Львові

У Львові є дуже багато цікавих місць, памятників, музеїв, кав’ярень…

Тому пропонуємо ознайомиться з життям цього дивовижного міста, помилуватися його казковою архітектурою. Ви подаруєте собі незабутні враження від відвідування колоритних і вже таких відомих закладів старого міста, як «Криївка»«Антикризова кнайпа», «Під Сіньою Пляшко», «Гасова Лямпа»

17.00 Виїзд додому в м. Житомир/Київ

5 день:  22:00 прибуття в Житомир. 24:00 прибуття в Київ (орієнтовно)

Вартість туру:

Готель «Грінвіч» — 4100грн з людини  (Київ-4600грн)

Дітям до 12 років — знижка 100,00грн

У вартість туру входить:

Проїзд комфортабельним автобусом євро класу  по маршруту: Київ-Житомир-Воловець-Житомир-Київ, проживання, 3 сніданки\2 вечері, медичне страхування, супровід по маршруту.

Додатково сплачується:

  • Термальні басеїни Косино— 500грн.
  • Термальні басейни Берегово — 250грн
  • Вхідні квитки у музеї Паланок — 50грн; замок Шенборн — 20грн, Водоспад Шипіт- 20грн; Синевір — 40грн; Долина Вовків — 50грн, Лінія Арпада — 70грн; Підйомник Гимба — від 100грн
  • транспортно-екскурсійне обслуговування — 300грн
  • обід, сувеніри

*Для вдалого відпочинку ТА «Креветка-тур» рекомендує взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов’язково гарний настрій :)

*Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні.