Закарпаття+Тустань! Автобуснй тур на 3 дні

Воловець — Пилипець-Синевір-Келечин-Сойми- Долина вовків- Замок Паланок — Замок Шенборн-Берегово-Лінія Арпада-Сироварня Білосовиця-Фортеця Тустань

Знижка 100грн при бронюванні туру за 10 днів!

1 день: 18-00-18.30м. Київ, ст. метро Житомирська — Збір групи та виїзд(напроти автосалону Інфініті)

20-30 зупинка та посадка туристів в м. Житомир Автовокзал «БРСМ»

2 день: 07.00 Прибуття у м. Воловець та поселення у вибраний готель. Розселення проводится у приватних міні-готелях, «Едельвейс»  «Троянда», «Грінвіч» (номери з усіма зручностями)

Готелі розташовані серед Карпатських гір на висоті 500 м. над рівнем моря. Навколо гори, ліс, чудове повітря. Готелі мають альтанки та мангали. Поруч знаходяться гірськолижні курорти Пилипець, Подобовець.

Година вільного часу для сніданку. Зустріч з Екскурсоводом.

Готель «Едельвейс»

Готель «Троянда», «Гринвич»

Відправлення на екскурсію Пилипець, Водоспад Шипіт, Соймівська та Келечинська мінеральні води, озеро Синевир, Реабілітаційний центр ведмедів, Еко-парк «Долина вовків». Найчистіше цілюще повітря та прекрасні гірські пейзажі подарують Вам справжню насолоду та відпочинок.

Пилипець — гірськолижний курорт розташований в Закарпатському районі на висоті 750м. над рівнем моря. Пилипець привертає любителів літнього відпочинку  і любителів зимового відпочинку, гірськолижників і сноубордистів. Гора Гимба -1497 метрів, частина полонини Боржава, обладнана трьома підйомниками. Зверху відкривається чудовий краєвид на Карпати.

Посеред смарагдових Карпат, поблизу села Пилипець біля підніжжя гори Гимба, розкинувся чарівний водоспад Шипіт, який відносять до одного з семи чудес української природи.

Із самої глибини землі на схилі гори Великий Верх (висота 1598 м) пробивається невеличкий струмочок Плошанка. Його води несуть в собі свіжість і прохолоду. Спадаючи декількома неповторними каскадами з чотирнадцятиметрової висоти кришталева та прозора вода розбивається об каміння утворюючи мільярди яскравих крапель, які виграють на сонці дивовижними барвами у променях і породжують мелодійний шепіт водоспаду Шипіт.

Дегустація Соймівської та Келечинської мінеральних вод.

Цілющі води «Соймівського джерела» насичені багатьма мінералами, найбільше кальцієм та залізом, які необхідні людині для активного росту та для профілактики захворювань опорно-рухового апарату.
Джерела мінеральної води «Сойми» – це подарунок природи для пацієнтів, які страждають на:

 • виразкову хворобу шлунка з різними рівнями кислотності;
 • гастрити або гастродуоденіти;
 • захворювання печінки та жовчних шляхів;
 • залізодефіцитну анемію;
 • дисфункцію кишківника;
 • захворювання жовчного міхура та підшлункової залози;
 • цукровий діабет; ослаблення імунного стану організму;
 • порушення мінерального обміну;
 • брак кальцію в організмі.

Також воду «Сойми» вживають із профілактичною метою в період активного росту дітей та підлітків. Одне з джерел мінеральної води «Сойми» знаходиться поруч із автомобільним шляхом «Воловець – Міжгір’я».

Келечинське родовище одне із найбільших на Україні родовищ залізистих мінеральних вод.

Особливістю хімічного складу холодної вуглекислої залізистої маломінералізованої гідрокарбонатної кальцієвої, магнієво-кальцієвої води Келечинська є високий вміст карбонатного заліза (від 15 до 30 мг/л при мінімальній добовій потребі заліза 120 мг), а також інших важливих для організму мікроелементів, зокрема кальцію і магнію із оптимальним їх співвідношення

В Карпатах місцеве населення називає їх буркутами, на Кавказі — нарзанами, в Монголії — аршанами, що означає «богатир-вода».

Екскурсія на Синевір, Еко-парк «Долина вовків» та  реабілітаційний центр ведмедів.

Озеро Синевир, що знаходиться в урочищі Сколівець на Закарпатті, вважається найпривабливішим та найчарівнішим. Це найбільше озеро на Закарпатті. Синевир, або Морське око, оточено загадками та легендами.  Вода Синевиру найчистіша і найпрозоріша, тому тут багато форелі — риба, яка може жити лише у кришталево чистій воді. З’явилось озеро внаслідок давнього землетрусу, до нього біжать три гірські потоки, які підтримують високий рівень води в будь-яку пору року. Озеро гладеньке та іскрить блакиттю, але рівно посередині з води випростовується невеличкий острів. Ця картина подібна до блакитного ока з темним вічком посередині — саме тому Синевир і отримав свою другу, вельми романтичну назву: Морське Око. Озеро оточене старими смереками, яким більше 150 років. Тут надзвичайно легко дихати — завдяки аромату хвої, що насичує повітря.

Озеро прикрашає Скульптура, що зображує двох коханців: юнака на ім’я Вир та дівчину Синь — за легендою саме від їхніх імен утворилась назва озера. Висота скульптури сягає 13 м. Що ж це за легендарні закохані, які дали ім’я найбільшому карпатському озеру? Про це Ви дізнаєтесь на нашій екскурсії.

Обід в колибі.

Реабілітаційний центр Ведмедів. 

Унікальний і єдиний в Україні притулок для бурих ведмедів, або Центр реабілітації бурих ведмедів, розташований серед дивовижної природи Національного природного парку «Синевир».

Еко-парк «Долина вовків»

Сотні людей їдуть на Закарпаття до унікальної «Долини вовків». Спочатку тут знайшли притулок лише декілька вовків. Але згодом притулок перетворився на центр надання допомоги та реабілітації і іншим тваринам. Тепер тут живуть Олені, поні, верблюд, віслюк, тигри та навіть бізони. До речі в них зараз справжній бєбібум. Нещодавно народилося маленьке оленятко та дитинча в бізонів.

Повернення в готель. Вечеря, вільний час. Можливість замовити чани, сауну.

3 день: 8.00 Сніданок. Виїзд на екскурсію с. Чинадієво — Замок Шенборнів, Замок паланок, Термальні води Берегове, Дегустація вин в с. Берегово.

Екскурсія в Замок Паланок в Мукачево.

Вирушаємо на оглядову екскурсію древнім містом Мукачево: ми прогуляємось по історичному центру (Білий палац, міська Ратуша, Костел Св.Мартина, будинок Грінштейна, Латорічній двір; православний Свято-Миколаївський монастир).

Далі за програмою туру ми відвідаємо один з найбільш захищених замків Європи який знаходиться в Мукачево «Паланок». Замок є цінною історичною і військово-архітектурною пам’яткою не тільки Закарпаття, а й Європи. Паланок входить в п’ятірку кращих замків такого типу, що збереглися в Європі.

Його середньовічні стіни ховають чимало загадок і таємниць.

Велична фортеця, що височіє над містом — була побудована на рівній, майже плоскій місцевості, без схилів і пагорбів. Якщо дивитися на місто зверху, здається, що він лежить перед глядачем, як на долоні. Тим величніше піднімається над Мукачево замок — його фундаментом стала гора вулканічного походження. Існує легенда, нібито цю гору насипали люди, але праця коштувала їм страшних мук — звідси і Мукачево.

Замок Берегвар, або в минулому Мисливський замок Шенборнів, а в наші дні — санаторій «Карпати» — один з найкрасивіших пам’яток України.

Цей палац був побудований графом Ервіном Фрідріхом Шенборн у 1890—1895 роках. Коло палацу був розбитий чудовий сад-дендрарій (нині Парк санаторію «Карпати») із декоративним озером у центрі. Сам мисливський замок побудований у неоромантичному стилі, що поєднує романські та готичні мотиви. Оригінальність палацу ще й у тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів (місяців). Замок прикрашений багатим декором (барельєфи, флюгери, вітражі) на тему родової геральдики графів Шенборнів; діє баштовий годинник з курантами. У палацовому парку встановлені закладний пам’ятний знак (з написом угорською мовою) і дві скульптурні композиції — «Олень» і «Ведмедиця з ведмежатком». Обриси викопаного наприкінці XIX століття ставка (за задумом власника парку) умовно відтворюють карту Австро-Угорської імперії.

В глибині саду можна знайти Джерело Краси. Якщо в ньому вмитися, довго не будете старіти. Це не легенда, так як серед дерев причаївся бювет з цілющою мінеральною водою, насиченою корисними речовинами. Тому Джерело Краси вабить не тільки туристів, але і любителів санаторного відпочинку, які приїжджають в ці краї зміцнити власне здоров’я.

Як то кажуть, у кожного пристойного замку обов’язково повинна бути своя легенда і, само собою, привид. І замок Шенборнів в цьому ряду не є винятком. Існує досить відома легенда, що оповідає про графа Шенборна. За переказами граф з маніакальною наполегливістю перевіряв свою дружину на відданість і влаштовував їй різні випробування. Графиня з честю витримала всі його перевірки, але одного разу терпіння її лопнуло, і вона кинула чоловіка. Але після смерті душа графині не знайшла спочинку, і тепер по замку бродить привид жінки в чорному вбранні …

Термали Берегове — мабуть найзнаменитіші на цей час басейни з гарячою лікувальною водою в Закарпатті.

Містечко розташоване біля підніжжя вулканічних гір у долині річки Тиса. Берегове славиться своїми виноробськими традиціями. В околицях міста розвідані термальні й мінеральні води, що сприяють одужанню серцево-судинної системи та лікують хвороби шкіри.

Місто засноване в 1036 році угорським принцем Лампертом і спочатку називалося Лампертхаз. Трохі пізніше стала використовуватись назва Берегсас, територія сучасного Берегово перебувала у володінні Угорщини і навіть зараз більшу частину населення міста складають угорці. За свою довгу історію воно було декілька разів зруйноване і переходило із рук в руки. Їм володіла Угорщина, Австрія, Чехословаччина, а потім в 1945 року Берегове у складі Закарпатської України увійшло до складу УРСР

Сучасне Берегове (хоча місцеві жителі й далі називають його Берегсас) заслуговує на цілоденну прогулянку. Тут можна оглянути архітектурні й історичні пам’ятки, продегустувати вино та спробувати страви угорської кухні в одному з багатьох ресторанів чи кафе.

Казино «Берег» уже протягом ста років вважають найкрасивішою будівлею в місті. Тут серед розкішного оздоблення раніше влаштовували вечори за участю знаменитих діячів культури і мистецтва. Сьогодні воно більше відоме як «Золотий павич» або «Золота пава». Ресторан є найкращим місцем у країні для знайомства з національними стравами угорської кухні.

Одна з цікавинок примітна скоріше не своєю архітектурою, а історією. Графський двір або резиденція князя Бетлена – найбільш старовинний світський будинок у місті. Раніше тут жив трансільванський князь Бетлен, який свого часу був королем Угорщини. Палац цікавий тому, що сьогодні в ньому розміщено музей Берегівщини, це робить резиденцію досить значною пам’яткою для гостей Берегового.

Місцеві термальні джерела кремнієво-азото-вуглекисло-хлоридно-натрієвих вод високої мінералізації. Аналоги зустрічаються на Камчатці, Сахаліні, Ісландії та у Новій Зеландії. Температура води не опускається нижче 36-38 градусів, а мінеральна вода надходить у нього зі свердловини глибиною 1680 м. Ця вода добре впливає на здоров’я людей зі серцево-судинними недугами, варикозом, артритом, остеохондрозом, захворюваннями нервової системи. Допомагає вилікуватися від наслідків травм кісткової тканини, м’язів та сухожиль. Вода білого кольору, непрозора, солона на смак.

Купатися можна у відкритому басейні для олімпійців, або ж відвідати більш сучасний комплекс «Жайворонок».

Дегустація вина — Старовинні винні підвали є однією з родзинок цього регіону.

У винному погребі гостей пригощають смачними напоями. Тут можна почути про історію та традиції виноробства у Закарпатті погуляти по середньовічним залам та навчитися відрізняти справжнє вино від підробки.

4 день:  08.00  Сніданок. Звільнення номерів

9.00 Відправлення на екскурсію «Лінія Арпада» Лінія Арпада — одна з найбільш могутніх оборонних ліній Другої світової війни. Оборонна лінія глибиною 100 метрів проходить на відрізку 600-700 км в усіх стратегічних точках оборони Карпат. Дуже цікаве місце.

Під землею є джерело чистої питної води.
Під час війни бункер використовувався як госпіталь, склад продуктів і боєприпасів та ін.
За деякими даними, це найбільший військовий бункер, який зберігся до наших днів, у Європі.

Сироварня в Біласовиці на висоті 600 метрів Тут завжди раді гостям та мають чим їх приостити «Цільне молоко — один із секретів смаку нашого сиру. Ми не втручаємось у нього, не додаємо домішок і не знімаємо вершків. Лише цільне молоко біласовицьких корівок, які гуляють на вільному випасі по нашим закарпатським горамна висоті 800-1000м.»

Тут Вас пригостять молодим сиром та сиром з витримкою 2-3 роки. Унікальні рецептури — це варто спробувати.

14:00  Відправлення на екскурсію до загадкової фортеці Тустань.

Одне з чудес України Урицькі скелі – це пам’ятка природи та археології національного значення, яка не має аналогів у Європі.

Поблизу села Урич Сколівського району, серед лісу височіють величні урвисті скелі висотою до 50 м. ут знайдені рештки стін та будівельних конструкцій, які є залишками давньоруської фортеці Тустань (ХІ – ХІІІ ст). Захисники цієї фортеці на протязі довгого часу чинили опір татаро-монгольським завойовникам. У скелях вирубані гроти, підземні ходи, колодязі.

Дерев’яна забудова існувала та трьох скельних групах: Камені, Малій Скелі та Острому Камені. Тустань стала важливим стратегічним пунктом і входила до єдиної системи Карпатської лінії оборони південно-західних рубежів Київської Русі, а згодом і Галицько-Волинського князівства. На той час фортеця була досить відомою і стояла поруч із такими містами як Львів, Перемишль, Любачів, Теребовля, Галич. За своїм територіальним розміщенням град-фортеця була вдало включена у міжнародні торгові зв’язки як контрольний пункт до карпатських перевалів. Це підтверджується й знахідками кількох арабських монет дирхемів, що датуються IX-XI ст. Крім цього, Тустань відігравала роль прикордонного та митного центру між Галицько-Волинським князівством та Угорщиною, а після загарбання першого польськими феодалами – між Польським королівством та Угорщиною.

Найстаріша документальна згадка про Тустань відноситься до кінця XIV ст. У листі Папи Римського Боніфація IX.

В XVII ст. Тустань втрачає роль митниці і занепадає.

Починаючи з XVIII ст. розвалини замку-фортеці Тустань привертають увагу численних подорожніх, туристів, етнографів, істориків. Для них місцеві жителі навколишніх сіл складають численні легенди, перекази.

Туристів супроводжує досвідчений екскурсовод, який розкаже Вам безліч легенд та казок про найдивовижніши місця Закарпаття.

17.00 Виїзд додому в м. Житомир/Київ

5 день:  02:00 прибуття в Житомир. 04:00 прибуття в Київ (орієнтовно)

Вартість туру:

Готель «Едельвейс», «Троянда», «Грінвіч» — 3400грн з людини при 3-4-ьох міст. розміщенні; (Київ+300грн)

3500,00грн. — з людини, проживання в 2-х місних номерах (Київ+300грн)

Дітям до 12 років — знижка 100,00грн

У вартість туру входить:

Проїзд комфортабельним автобусом євро класу  по маршруту: Київ-Житомир-Воловець-Житомир-Київ, проживання, 3 сніданки\2 вечері, медичне страхування, супровід по маршруту.

Додатково сплачується:

 • Термальні басеїни Берегове— 230,00грн. діти до 150 см — безкоштовно,
 • Вхідні квитки у музеї Паланок — 50грн; замок Шенборн — 20грн, Водоспад Шипіт- 20грн; Синевір — 20грн; Долина Вовків — 50грн, Лінія Арпада — 70грн; Підйомник Гимба — 150грн
 • транспортно-екскурсійне обслуговування — 300грн
 • обід, сувеніри

*Для вдалого відпочинку ТА «Креветка-тур» рекомендує взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов’язково гарний настрій :)

*Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні.