SPA Закарпаття — Три Термали! Три Замка! 3 дні відпочинку.

Виїзд: 24.04; 09.05; 23.05
Виїзди з Житомира та Звягеля 3 дні/2 ночі 3900 грн./люд.
ТРИ ТЕРМАЛИ (Косино, Золота гора, Жайворонок) ТРИ Замки (Паланок, Унгвар, Сент Міклош) ТРИ Міста (Мукачево, Ужгород, Берегове)

1 день четвер

20.00-20.30 збір групи та виїзд м. Житомир Автовокзал заправка БРСМ

21.30 зупинка та посадка туристів м. Звягіль (окружна)

2 день п’ятниця 07.30 прибуття в Мукачивський р-н поселення в готелі з усіма зручностями (Чинадієво, Берегово, Мукачево)

Сніданок. Година відпочинку.

9.00 Автобусно-пішохідна екскурсія по м. Мукачево та Замок Паланок.

Місто, яке розташоване на березі річки Латориця, приваблює до себе туристів з усіх куточків світу завдяки своїй тисячелітній історії, середньовічному замку та цікавій архітектурі.

Ви зможете побачити історичний центр міста:

  • Палац Грюнштейна, пам’ятник Олександру Духновичу;
  • Успенська греко-католицька церква, – копії цвяха та плащаниці Христа;
  • Православний кафедральний собор Почаївської ікони Божої матері, білий палац Ракоці;
  • Католицький кафедральний костел Св.Мартина, пам’ятник Міхаю Мункачі;
  • Мукачівське Корзо, пам’ятники сажотрусу та Кирилу і Мефодію;
  • Драматичний театр, будинок Мункачі, головна площа Мукачева;
  • Міська ратуша, один з маленьких пам’ятників Ференцу Ракоці ІІ;
  • Дегустація міні-тістечок “Смаки Мукачева” в кафе “Ваніль”.

Продовжуємо нашу екскурсію в один з найвідоміших замків Закарпаття — Замок-Паланок.

Унікальний зразок середньовічної архітектури з поєднанням різних стилів. Замок побудований на горі вулканічного походження заввишки 68 м і посідає площу 13 930 кв. м. Точний час заснування замку невідомий, але він згадується в  документах, які позначаються XI століттям.

Історія замку дуже цікава та про це Вам розкажуть наші досвідчені екскурсоводи.

Відвідування знаменитих на весь світ термальних басейнів Закарпаття в Косино.

Далі по програмі відвідування знаменитих на весь світ термальних басейнів Закарпаття в с. Косино. На території комплексу «Термальні води «Косино »розміщені п’ять басейнів, три з них термальні. Температура в термальних басейнах +41 ° C. Термальні води в селі Косино, за складом, є унікальними не тільки в Україні, а й у всій Європі за винятком води, якій лікуються у всесвітньо відомому санаторію «Гайдусобосло» (Угорщина).

Також на території комплексу працює 7 різних саун, 30хв перебування в яких входить в вартість вхідного квитка.

7 унікальних саун зібрано в одному місці, аналогів яким не існує.

  • Евкаліптова сауна (аромат евкаліпта стимулює імунітет, допомагає швидко відновитися після хвороби.)
  • Соляна лисяча нора (сіль за своїм складом найбільш близька до плазми людської крові. Вдихання соляних парів в сауні сприяє постачанню в організм цінних мікроелементів і мінералів запобігає виникненню алергії, продовжує молодість шкіри, сприяє очищенню тіла від токсинів.)
  • Трав’яна сауна (відвідування трав’яної сауни позитивно впливає на стан шкіри та волосся. Дуже позитивно сприяє на дихальні шляхи та покращує кровообіг. Аромати гірських трав сприяють розслабленню організму і покращують сон.
  • Римська сауна (Позитивно сприяє на серцево-судинну і ендокринну систему, а також на суглоби та м’язи.
  • Турецька сауна – Хамам (в першу чергу розслаблення організму, заспокоєння нервової системи. Після відвідування хамаму покращується сон, проходять неврози, мігрені, занепокоєння. Також покращується загальний стан організму та підвищується настрій.
  • Угорська сауна (суха сауна сприятливо діє на людей, які страждають на ішемічну хворобу серця, діабет, підвищений хлорестерин, або високий тиск. Родзинкою угорської сауни є піч кам’янка, в якій розпечене відро з камінням кожні 5-ть хв. Опускається в бочку з пивом, наповнюючи сауну ароматом хліба та хмелю.
  • Крижана печера ( охолоньте після відвідування саун. Температура в крижаній печері близько – 25градусів)

На завершенні Ми заїдемо на дегустацію вина в один з найкращих винних підвалів (Вартість дегустації 200грн).

Повернення в готель. Вечеря. відпочинок.

3 день. Субота 8:00 — Сніданок. 

Ви познайомитись з історією міста, побачите різні стилі та справжні архітектурні дива, почуєте, хто з видатних постатей проживав чи був в Ужгороді.

Ужгород по праву вважається столицею Закарпаття. Це одне з найкрасивіших міст Європи. Самобутнє місто, що увібрало в себе елементи багатьох культур — угорської, австрійської, чеської, а в останні роки ще й української. В Ужгороді цікавий середньовічний замок, закарпатський музей народної архітектури та побуту, загадкова Горянська ротонда з унікальними фресками XIV століття і величезний пласт міжвоєнної чехословацької архітектури. Місто має багату історію, чудові набережні, кафе із найкращою кавою в Україні, маленькі вулички, які так і ваблять по них пройтися.
Ми покажемо Вам таємничу велич та могутність казкового міста.

Ужгородський замок. Перше, що спадає на думку, то це велична фортеця, яка розташована на Замковій горі. Історія граду оповита легендами та загадками. Вік фортеці сягає майже тисячі років. Замок має величний вигляд. Його перебудовою у 16 столітті займалися італійські майстри, які привнесли ренесансні мотиви в архітектуру палацу. Власники замку постійно змінювалися, але кожен залишив про себе згадку.  Кажуть, що час розквіту замку — це коли ним володіла родина Другетів. В цей час звели палац в XVI столітті, в 1598 році спорудили потужні стіни з кутовими укріпленнями, в 1653 році збільшили товщину стін і поглибили рів. В кінці XVIII століття в замку влаштувалася греко-католицька єпархія, котра відкрила тут духовну семінарію.

В середині XX століття, місце духовенства зайняв краєзнавчий музей. Зараз у фортеці більше 40 приміщень, в найбільшому залі створена внутрішня каплиця, прикрашена розписами XIX століття. А вся експозиція музею розділена на відділи: етнографічний; археологічний; друкарства; релігія і духовна культура; історія замку; художнє та побутове литво.

Замок з привітністю приймає гостей і присвячує в свої таємниці.

Поруч знаходиться ще цікавіше місце — музей народної архітектури та побуту Закарпаття, музей-скансен.

Переїзд до термалів.
Купання в термальних басейнах «Золота Гора» (діти до 120 см безкоштовно, 150 грн. до 150 см від 150 см 300 грн/люд 2 години вхідний квиток є сімейні квитки 2+1 та 2+2 буде дешевше)
«Золота Гора» — це великий готельний комплекс одразу за Ужгородом.

До Ваших послуг 5 басейнів- 3 термальних, один дитячий та джакузі.
По хімічному складу та температурі води відносяться до гарячих кремнієвих гідрокарбонатних натрієвих середньої мінералізації.


Повернення в готель, вечеря, відпочинок.

4 день.Неділя. 

8.30 Сніданок. Виселення з Готелю. Виїзд на екскурсію Термали «Жаворонок»

У комплексі є 2 басейни один закритого типу, інший відкритий. У приміщенні з термальним басейном знаходяться, масажні кабінети. Над басейном, на другому поверсі знаходиться затишне кафе, де можна випити запашної кави, гарячі і прохолодні напої, в перерві між купанням.

Вода в басейни поступає із свердловини глибиною 1200м.  Вона є високомінералізованою і не потребує знезараження. При контакті з киснем вода набуває коричневого (ржавого) кольору і має специфічний запах — це є нормальним. В основному басейні температура води — 31-33 градуси, також в ньому функціонують гідромасаж, гейзер і два водоспади. А в окремому куточку басейну обладнано, так зване, джакузі, де температура води становить 42-45 градусів. Перебування в гарячій мінеральній воді чудово очищає пори шкіри і практично на очах загоює дрібні рани. Цілющі властивості цієї води доведені багатьма дослідженнями лікарів і говорити про це буде зайвим, краще відвідати термальний басейн і переконатися в цьому особисто.

Рекомендується при захворюваннях:

  • Опорно-рухової системи (артрит, артроз, поліартрит, остеохондроз, наслідки пошкоджень кісток, м’язів та сухожиль);
  • Серцево-судинної системи;
  • Нервової системи;
  • ожиріння;
  • Цукровий діабет;
  • Подагра;
  • Гайморіт;
  • Бронхіальна астма.

Діти до 120 см безкоштовно,  до 150 см — 150грн; від 150 см 250 грн/люд 2.30 години вхідний квиток + 30 грн. шафа

Невеличке, тісно оточене гірськими схилами, містечко Чинадієво тісно пов’язане історією з Мукачево. Туристів тут приваблює можливість доторкнутися до історії, відвідавши замок Берегвар і старовинну фортецю «Сент-Міклош».

Замок Берегвар, або в минулому Мисливський замок Шенборнів, а в наші дні — санаторій «Карпати» — один з найкрасивіших пам’яток України.

Цей палац був побудований графом Ервіном Фрідріхом Шенборн-Бухгаймом у 1890—1895 роках. Коло палацу був розбитий чудовий сад-дендрарій (нині Парк санаторію «Карпати») із декоративним озером у центрі.

Оригінальність палацу ще й у тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів (алегоричний ряд можна доповнити самому). Замок прикрашений багатим декором (барельєфи, флюгери, вітражі) на тему родової геральдики графів Шенборнів; діє баштовий годинник з курантами. У палацовому парку встановлені закладний пам’ятний знак (з написом угорською мовою) і дві скульптурні композиції — «Олень» і «Ведмедиця з ведмежатком». Обриси викопаного наприкінці XIX століття ставка (за задумом власника парку) умовно відтворюють карту Австро-Угорської імперії.

Як то кажуть, у кожного пристойного замку обов’язково повинна бути своя легенда і, само собою, привид. І замок Шенборнів в цьому ряду не є винятком. Існує досить відома легенда, що оповідає про графа Шенборна. За переказами граф з маніакальною наполегливістю перевіряв свою дружину на відданість і влаштовував їй різні випробування. Графиня з честю витримала всі його перевірки, але одного разу терпіння її лопнуло, і вона кинула чоловіка. Але після смерті душа графині не знайшла спочинку, і тепер по замку бродить привид жінки в чорному вбранні …

Або Відвідування палацу Сент-Міклош!
Замок Кохання – так ще називають цей замок.Саме тут таємно зустрічалися вдова Ференца Ракоці – Ілона Зріні – з молодшим за себе на 14 років графом Імре Текелі. Невдовзі вони одружилися, а Ілона Зріні назавжди ввійде в історію Європи непокірною княгинею. Ця жінка з 2-тисячним гарнізоном три роки тримала облогу Мукачівського замку.
Вся Західна Європа затамувавши подих стежила за подіями, що відбувалися в стінах замку.
Саме про ці події та інше чекатимуть Вас у цьому чарівному та загадковому місці (20 грн. діти та 40 грн. дорослі)

17.00 Виїзд додому.

5 день понеділок прибуття додому о 23.00-24.00 ночі.

Вартітсь туру:

  • 3900грн з особи (приватні садиби умови на поверсі) 
  • 4100грн (приватні готелі умови в номері)

Дітям до 12 років знижка 100 грн.

У Вартість входить:

  • — проїзд комфортабельним автобусом;
  • — проживання в номерах зі зручностями;
  • — харчування: 3 сніданка, 2 вечері;
  • — послуги супроводжуючого;
  • — медична страховка;

Додатково:

  • Термали Косино — 500 грн — 3 години;
  • Термали Жаворонок — 220грн.+ 30грн шафа — 2.30 години;
  • Термали «Золота гора» — 300грн — 2 години;
  • Трансфер + екскурсовод  — 300 грн.
  • Вхідні квитки на екскурсійні  об’єкти;
  • обід;
  • сувеніри.

Для гарного відпочинку Ви маєте взяти з собою теплі речі, зручне взуття, паспорт (або документ, що посвідчує особу), купальні костюми для Термалів, парасольку та гарний настрій.

Фірма залишає за собою право міняти місцями екскурсії та час їх проведення.

Ми не несемо відповідальності за погодні умови та стан доріг.

Туристи в стані алкогольного сп’яніння, які заважають  іншим відпочивати, залишають автобус без повернення коштів.