Новий рік на ЗАКАРПАТТІ! Іршава 4 дні 29.12.2024 від5790грн

Маршрут туру: Київ-Житомир-Іршава-«Теплі води»( Велятино) -Термальний басейн «Жайворонок» (м.Берегово)-Хуст-Іза-Виноградів-буйволина ферма (с.Олешнік)-монастир Джублик-Плай-Львів-Житомир-Київ

29.12.2023р. П’ятниця

19.00 Виїзд из мКиїв (ст. метро Житомирська)

20:30 зупинка та посадка пасажирів м. Житомир ( автовокзал, заправка БРСМ)

21.30 зупинка та посадка туристів м. Звягіль (Новоград-Волинський окружна)

30.12.2023р. Субота

7.00 Прибуття в м. Іршава. Це невеличке місто у самому серці Закарпаття. Зі всіх сторін воно оточено горами та лісами. Недалечко знаходиться парк-заповідник «зачарований край» з оригінальними кам’яними утвореннями. Тутешні скелі сягають 100 м, формами нагадуючи руїни замків, дерева, тварин. Тут також є кам’яний водоспад, що утворився з потоку застиглої лави, праворуч від нього є печера, де б’є джерело мінеральної води

Поселення в готель ”Іллара “

В готелі можна відвідати сауну, басейн та чани. Гарний відпочинок Вам гарантовано!!!

08.30 Сніданок. Виїзд до головного центру угорської культури на Закарпатті м. Берегове — центр Угорської культури та вина.

Містечко розташоване біля підніжжя вулканічних гір у долині річки Тиса. Берегове славиться своїми виноробськими традиціями. В околицях міста розвідані термальні й мінеральні води, що сприяють одужанню серцево-судинної системи та лікують хвороби шкіри.

Місто засноване в 1036 році угорським принцем Лампертом і спочатку називалося Лампертхаз. За свою довгу історію воно було декілька разів зруйноване і переходило із рук в руки. Їм володіла Угорщина, Австрія, Чехословаччина, а потім в 1945 року Берегове у складі Закарпатської України увійшло до складу УРСР

Сучасне Берегове (хоча місцеві жителі й далі називають його Берегсас) заслуговує на цілоденну прогулянку. Тут можна оглянути архітектурні й історичні пам’ятки, продегустувати вино та спробувати страви угорської кухні в одному з багатьох ресторанів чи кафе.

Місцеві термальні джерела кремнієво-азото-вуглекисло-хлоридно-натрієвих вод високої мінералізації. Аналоги зустрічаються на Камчатці, Сахаліні, Ісландії та у Новій Зеландії. Температура води не опускається нижче 36-38 градусів, а мінеральна вода надходить у нього зі свердловини глибиною 1680 м. Ця вода добре впливає на здоров’я людей зі серцево-судинними недугами, варикозом, артритом, остеохондрозом, захворюваннями нервової системи. Допомагає вилікуватися від наслідків травм кісткової тканини, м’язів та сухожиль. Вода білого кольору, непрозора, солона на смак.

Купатися можна у відкритому басейні для олімпійців, або ж відвідати більш сучасний комплекс «Жайворонок».

Унікальний, сучасний та комфортний комплекс відпочинку, на території якого знаходиться єдиний в Україні критий термальний басейн.

Далі подорожуємо до міста Хуст. Колись чортові заманулося вискочити з пекла. Набридло йому там сидіти, чи на сонечку захотів погрітися. Розігнався і пробив головою землю якраз посеред гарної квітучої рівнини. Але чорт — стиляга мав на кінці хвоста китицю, подібну до ослячої, і зачепився тою китицею за землю. Як він не намагався вийняти її, ніяк не вдавалося. Тільки потягне — земля піднімається, а хвіст не йде. Тоді він напружив всі свої сили, рвонув і відірвав хвоста. З болю зарепетував на весь світ: «Йой, хвуст, хвуст, хвуст!» Луна покотилася по долині «хуст-хуст-хуст», і всі довкола почули цей крик. З того часу на місці, де чорт вискочив з пекла, стоїть гора, а саму місцевість люди прозвали Хустом.Місто Хуст розташоване у Мармароській котловині, це мальовничий куточок омитий ріками Тиса, Ріка та Хустець.  Центральна частина міста – чудова, оповита Замковою горою, архітектурними будівлями та красою Карпат. Тут витає дух історії, тут завжди привітні люди.На околиці підноситься вулканічного походження гора, на якій в XI-XII ст. збудовано замок-фортецю (тепер у руїнах). Замок служив для охорони доступу до копальні солі в Солотвині, за Xуст і його замок часто воювали, нападали турки і татари. 1709 Франц Ракоці скликав у місті семигородський сойм. Замок був знищений від бурі і пожежі у 1766 р.

Неподалік від Ізи можна відвідати першу в Україні ферму плямистих оленів.
Численні українські туристи та гості із-за кордону приїжджають сюди аби помилуватися струнконогими красенями. Щоб погодувати ціх милих тварин можна привезти із собою побільше сухариків та хліба – улюблених ласощів тварин. Але ці милі істоти дуже не люблять щоб їх пестили, чіпали за шию чи просто гладили – спрацьовує інстинкт самозбереження, набутий природою. Тому нагородою за ласку може стати добрий копняк передніми ногами. Доглядачі оленів твердять – сила польоту від такого удару – до 15 метрів!

Ще одне цікаве місце — селище ІЗА. Місцеві жителі спеціалізуються на виготовленні сувенірів, меблів з лози. Купити виріб із лози в Ізі можна практично всюди. Люди продають їх просто вздовж дороги, біля своїх хат. Складається враження, що місцеві жителі вміють із лози виплітати усе: тут є хлібниці, тарілки, підставки, вази, абажури, столи, стільці, різноманітні полички, тумбочки і навіть скрині для білизни та шафи. Для дітей народні умільці виплітають ліжечка для ляльок, іграшкові візочки, столики і дитячі стільчики. Але найпопулярнішим товаром є кошики: для пікніка, для фруктів і грибів, до Великодня тощо.

Наступна зупинка у селищі Велика Копаня, яке славиться місцевим цілющим джерелом «Чоргів». За місцевими легендами ця вода допомагає народити близнюків. Це і не дивно, адже у воді великій вміст кальцію, магнію, калію та інших корисних мінералів. За дслідженями вчених, ця вода є найчистішою на території України.

І назавершенні нашого чудового дня Ми відвідаємо Старовинний винний підвал. Там нам запропонують дегустацію виа та цікаву розповідь, адже Берегівський край з давніх часів відомий своїми винами і обширними виноградниками. Століттями майстра винних справ дбайливо передавали традиції виноробства від батька синові.

18.00 Повернення в готель вечеря. За бажанням можна скористатися басейном, замовити чани або сауну.

31.12.2023р. Неділя

8.00 Сніданок

Відправляємося на екскурсію королівським містом Виноградів, яке розкинулось біля підніжжя Чорної гори. Севлюш (ця офіційна назва міста існувала до 1946 року) відомий тим, що першим у краї одержав статус і привілеї королівського міста.  У 1262 році в латинських документах Севлюш згадується як королівське місто. У Виноградові і передмісті збереглося багато історичних пам’ятників, серед яких:

  • Костьол Вознесіння ХІVст., що був центром громадського життя городян, свідком бурхливих історичних подій часів реформації і контрреформації, змін цілих епох.
  • Монастир і костьол францисканців (1516р.) пережив кількаразові руйнування і відновлення.
  • Палац Баронів Перені ХVІІ ст. – родове гніздо місцевого феодала Перені, який одержав від короля в дарунок місто Севлюш за відвагу, виявлену в битвах. В архітектурному ансамблі міста палацу належить особливе місце, оскільки він є одним з найстаріших пам’яток архітектури подібного типу Підкарпатської Руси.
  • Замок «Канків» ХІІІ ст.  В даний час руїни замка на Чорній горі видніються на тлі неба.
  • А також безліч пам’ятників.

Виїзд на екскурсію в Олешник.

Ми поїдемо дивитися на буйволів.  Подружитися та зробити класні фотки з чорними буйволами, продегустувати сир моцареллу та молоко буйволів, Ви зможете на унікальній фермі чорних буйволв в селі Олешник.

На дегустацію Вам запропонують: сир твердий (з молока буйвола), сир плавлений, сир моцарелла (з молока буйвола), сир (з молока буйвола), молоко буйвола, масло з молока буйвола, сир Панир (адегейскій), а також є сир овечий , бринза, вурда (рикотта). Також розкажуть їхню  історію, як живуть, що їдять…

На останок ми відвідаємо монастир у с. Джублик.

На світі є місця, перебуваючи у яких здається, ніби розчинився у часі та просторі, відкинувши щоденні турботи на душі одразу легшає. Саме так можна сказати про Джублик. Тут настільки багато позитивної енергетики, що здається, ніби її джерело нескінченне.

27.08.2002 р. в біля джерела під Джубликом об’явилась Матінка Божа двом дівчаткам Оленці та Мар’янці.На сьогодні в урочищі Джублик засновано греко-католицький монастир Собору Пресвятої Богородиці. На цьому місці побудовано літню відпустову Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії, два монастирі — чоловічий монастир з каплицею Серця Христового та жіночий з каплицею Пресвятої Родини.

Повернення в готель.

Підготовка до зустрічі Нового Переможного 2024 року!

О 22:00 починається святкова новорічна програма. У ресторані готелю Вас чекає захоплююча шоу-програма: смачні і вишукані новорічні страви;  жива музика;  новорічна програма, народні пісні, танці, забави.
01.01.2023р. Неділя 08.00 Сніданок

 з Новим Роком любі друзі!

Переїзд в село Велятино до термальних джерел Санаторію «Теплі води». Мінералізація велятинської «води» становить близько 100 грам на літр, якщо наприклад морська вода має всього три грами на літр води. Температура (30-38 градусів Цельсія).

Ми впевнені, що таке проведення першого новорічного дня налаштує Вашу ауру на Здоровий 2024 год!

 

На зворотному шляху заїдемо на центральну новорічну ялинку Іршави + міні-екскурсія по місту.

Повернення в готель. Вечеря.

02.01.2024р. Понеділок

8.00 Сніданок. Звільнення номерів.

8:30 – Виїзд в Останній день нашого туру ми проведемо на схилах засніжених вершин гірськолижного комплексу «Плай»: катання на лижах, санках, сноубордах.

14.00 Виїзд до Львова

16.00-21.00. Вільний час. Пропонуємо ознайомитись з вечірнім життям цього давнього міста, помилуватися його казковою архітектурою.

Традиційно ми відвідаємо Різдвяну ярмарку. Ви зможете придбати різноманітні вироби ручної роботи, зокрема святкові сувеніри, аксесуари для дому, прикраси, одяг та ін. Окрім цього, кожен охочий зможе посмакувати гарячими стравами та напоями, а також поспівати колядок.

Ви подаруєте собі незабутні враження від відвідування колоритних і вже таких відомих закладів старого міста, як «Криївка», «Антикризова кнайпа», «Під синьою пляшкою», «Гасова Лямпа».

Прибуття приблизно о 01.00-02.00 ранку.

Вартість туру (грн./люд.):

  • 2ухм номери – 6100,00 грн./люд.
  • 3ех, 4ехм – 5790,00 грн./люд.

— Дітям знижка — 100грн.

До 10.12.23 — знижка — 100грн

У вартість входить: 

  • Проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером.
  • Харчування — 4 сніданка, 2 вечері.
  • Проживання в готелі зі зручностями.
  • Супроводжуючий.
  • Страховка.

Додатково оплачуються:  

  • Транспортно-екскурсійні послуги 400 грн/люд.
  • Новорічний банкет ресторан «Ілара» — 1900грн; діти до 12 років — 1500грн
  • Дегустація на Буйволиній фермі — 150грн
  •  Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти.
  •  Берегове  термали – 250 грн./ 2.5 години.
  • Велятино «Теплі Води» — 250грн
  • Оленяча ферма — 100грн
  • Олешник — дегустація — 150грн, екскурсія без дегутації — 100грн
  • прокат гірсько-лижного спорядження від 150грн

Для гарного відпочинку візьміть з собою теплі речі, зручне взуття, купальні костюми, паспорт та гарний настрій. :)