Новий рік 2022р на Закарпатті ! Іршава 30.12.21-04.01.2022рр.

Іршава — Велятино «Теплі Води» — м. Берегове Термали «Жайворонок»- Олешник (буйволина ферма) — Хуст — Іза — Виноградів — Монастир Джублик — Курорт Плай — Львів

Четвер33 30.12.2021

18-00 м. Київ, ст. метро Житомирська — Збір групи та посадка в автобус євро класу.

20-00 зупинка та посадка туристів в м. Житомир Автовокзал — заправка  БРСМ

21.30 посадка туристів м. Новоград-Волинський (окружна)

31.12.2021 П’ятниця: 07.00 Прибуття у м. Іршава. Поселення в готель «Ілара». Номери з усіма зручностями.

Година вільного часу для сніданку. Зустріч з Екскурсоводом.

Екскурсія у Виноградів — королівське місто. Ця екскурсія подарує Вам безліч яскравих вражень та познайомить з історією стародавнього міста Севлюш (стара назва). Це колоритний трансільванських князів, королів, баронів, циган-келделарі та справжніх закарпатських газд-мадьярів.

 • Екскурсія по місту Виноградів, древньому центру Угочанського комітeту в північній Трансільванії, а пізніше – Австрійської імперії. Ви відвілаєте палац барона Перені, старовинний Вознесенський костел, Францисканський монастир, побачите оригінальні бронзові пам’ятники Винареві та фонтан “Дівчина, що давить виноград”.
 • Відвідування дегустаційного винного підвалу легендарного винороба Закарпаття Івана Урсти, вина якого завжди займають призовий місця на фестивалях.

Екскурсія в с. Олешник, що біля Виноградова. Тут Ви побачите справжній колорит Виноградівського району.На території села проїжджає Боржавська вузькоколійна залізниця – в народі має назву «Анця Кушницька» – одна з діючих вузькоколійних залізниць в Україні, в межах Іршавського, Берегівського та Виноградівського районів Закарпатської області. Також тут є будівля старого млина, якому понад 100 років. Він не діючий, але будівля дуже гарна.

Родзинкою села є Буйволина ферма. Тут не тільки можна побачити цих прекрасних тварин, можна ще спробувати молоко, сир, сметану, масло.Тут свою домівку отримали півсотні чорних Карпатських буйволів. На фермі за ними доглядають, випасають їх на “чистих” пасовищах, навіть зробили для них басейни. У загоні можна побачити як вони смакують сіном, познайомитись по-ближче, адже кожна буйволиця це – особистість з своїм чи то норовливим, чи то дружнім характером. Це не просто ферма, це місцина де буйволи збільшують свою популяцію.

Неподалік від будиночку буйволів розміщений невеликий переробний цех. Тут з дуже смачного та корисного молока буйволиць, вмілі руки сироварів готують екологічно чисті, натуральні сири, масло, сметану, кефір, йогурти. Буйволи їдять виключно природню натуральну їжу, вирощену на власних полях які не оброблялись жодними хімічними компонентами.

Наступна наша зупинка відбудеться біля цілющого джерела в с. Велика Копаня. Це джерело прославилося тим, що при регулярному вживанні цієї води у вас може народитися двійня.

На останок ми відвідаємо монастир у с. Джублик.

На світі є місця, перебуваючи у яких здається, ніби розчинився у часі та просторі, відкинувши щоденні турботи на душі одразу легшає. Саме так можна сказати про Джублик. Тут настільки багато позитивної енергетики, що здається, ніби її джерело нескінченне.

27.08.2002 р. в біля джерела під Джубликом об’явилась Матінка Божа двом дівчаткам Оленці та Мар’янці.На сьогодні в урочищі Джублик засновано греко-католицький монастир Собору Пресвятої Богородиці. На цьому місці побудовано літню відпустову Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії, два монастирі — чоловічий монастир з каплицею Серця Христового та жіночий з каплицею Пресвятої Родини.

Повернення в готель. Підготовка до зустрічі Нового року.

22.00 Зустріч Нового року у ресторані готелю. Вас чекає зустріч з Дідом морозом та Снігуронькою, шоу-программа, конкурси, розваги.

З новим роком 2022!

01.01.2022 Субота 11-12.00. Пізній сніданок

Виїзд в с. Велятино Термальні джерела «Теплі води»

термальні води Велятина привертають увагу –  підвищеним вмістом брому та йоду. Воду отримують зі свердловини з температурою від +40 до +60 градусів за Цельсієм. Мінералізація Велятинської «води» складає близько 100 грам на літр, якщо наприклад морська вода має всього три грами на літр води.

«Теплі води» пропонують гостям термальні ванни із мінеральною хлоридно-натрієвою, борно-бромною водою із підвищеним вмістом йоду, а також відкриті басейни із прісною водою. Це чудовий засіб для оздоровлення, зміцнення імунітету, лікування хвороб та просто приємного відпочинку. Гарантуємо чудовий ефект та покращення самопочуття!

На території комплексу розміщено 6 термальних ванн із різним мінеральним складом.

На території комплексу функціонують 3 термальні, 2 мінеральні та 5 прісних басейнів.

Термальні води Велятино рекомендуються людям, страждаючим захворюваннями: опорно-рухового апарату і нервової системи; ендокринної системи та серцево-судинної системи; гінекологічної системи (в тому числі при безплідді) і дихальних органів (відновлення після Ковіда).

Турецький Хамам та Соляна кімната — це свято не лише для тіла, а й для душі. Після таких процедур з’являється відчуття неймовірної легкості, приємної втоми, а опісля — бадьорості та покращення самопочуття.

 • 2 години = 200 грн. (дитячий 100 грн)
 • Безліміт = 400 грн. (дитячий 200 грн)

На зворотньому шляху заїдемо на центральну площу м. Іршава, щоб помилуватися Новорічною ялинкою + невеличка екскурсія містом.

Повернення в готель. Вечеря.

02.01.22 Неділя 8.00 Сніданок Відправлення на Екскурсію м. Берегове, Хуст, Іза.

Екскурсія Таємниці Хустського замку. Це мальовничий куточок Закарпаття розташований в долині та омитий річками Тиса, Ріка та Хустець. м. Хуст має свою надзвичайну історію боротьби за незалежність. Містечко є не надто великим за розмірами, але по-своєму цікаве і не схоже ні на яке інше. У місті є костел, церкви, пам’ятники видатним особам, історичні місця, музей, могили, меморіальні дошки.

Важливою пам’яткою є руїни замку, датовані ще ХІ століттям, які розташовані на окраїні міста.

В римо-католицькому костелі св. Анни зберігається одна з найбільших святинь Сентолтар – святий вівтар – зроблений зі щирого золота в Туреччині і символізує тіло Ісуса Христа. Має вигляд царських воріт.

Ще одне цікаве місце — селище ІЗА. Місцеві жителі спеціалізуються на виготовленні сувенірів, меблів з лози. Купити виріб із лози в Ізі можна практично всюди. Люди продають їх просто вздовж дороги, біля своїх хат. Складається враження, що місцеві жителі вміють із лози виплітати усе: тут є хлібниці, тарілки, підставки, вази, абажури, столи, стільці, різноманітні полички, тумбочки і навіть скрині для білизни та шафи. Для дітей народні умільці виплітають ліжечка для ляльок, іграшкові візочки, столики і дитячі стільчики. Але найпопулярнішим товаром є кошики: для пікніка, для фруктів і грибів, до Великодня тощо.

Неподалік від Ізи можна відвідати першу в Україні ферму плямистих оленів.
Численні українські туристи та гості із-за кордону приїжджають сюди аби помилуватися струнконогими красенями. Щоб погодувати ціх милих тварин можна привезти із собою побільше сухариків та хліба – улюблених ласощів тварин. Але ці милі істоти дуже не люблять щоб їх пестили, чіпали за шию чи просто гладили – спрацьовує інстинкт самозбереження, набутий природою. Тому нагородою за ласку може стати добрий копняк передніми ногами. Доглядачі оленів твердять – сила польоту від такого удару – до 15 метрів!

Виїзд на екскурсіюв м. Берегове — центр Угорської культури та вина. 

Містечко розташоване біля підніжжя вулканічних гір у долині річки Тиса. Берегове славиться своїми виноробськими традиціями. В околицях міста розвідані термальні й мінеральні води, що сприяють одужанню серцево-судинної системи та лікують хвороби шкіри.

Місто засноване в 1036 році угорським принцем Лампертом і спочатку називалося Лампертхаз. За свою довгу історію воно було декілька разів зруйноване і переходило із рук в руки. Їм володіла Угорщина, Австрія, Чехословаччина, а потім в 1945 року Берегове у складі Закарпатської України увійшло до складу УРСР

Сучасне Берегове (хоча місцеві жителі й далі називають його Берегсас) заслуговує на цілоденну прогулянку. Тут можна оглянути архітектурні й історичні пам’ятки, продегустувати вино та спробувати страви угорської кухні в одному з багатьох ресторанів чи кафе.

Місцеві термальні джерела кремнієво-азото-вуглекисло-хлоридно-натрієвих вод високої мінералізації. Аналоги зустрічаються на Камчатці, Сахаліні, Ісландії та у Новій Зеландії. Температура води не опускається нижче 36-38 градусів, а мінеральна вода надходить у нього зі свердловини глибиною 1680 м. Ця вода добре впливає на здоров’я людей зі серцево-судинними недугами, варикозом, артритом, остеохондрозом, захворюваннями нервової системи. Допомагає вилікуватися від наслідків травм кісткової тканини, м’язів та сухожиль. Вода білого кольору, непрозора, солона на смак.

Купатися можна у відкритому басейні для олімпійців, або ж відвідати більш сучасний комплекс «Жайворонок».

І на завершення нашої програми запрошуємо вас на дегустацію вина у «Старий винний підвал». Історія цього підвали налічує близько чотирьох століть. Це невеличкий сімейний бізнес потрапивши сюди, ніхто не залишається байдужим до смаків та ароматів тутешніх вин, які можна і продегустувати, і купити. А ще послухати цікаву розповідь господаря про історію і традиції виноробства регіону та безліч важливих нюансів, про декотрі з яких ви почуєте, можливо, вперше в житті.

Повернення в готель. Вечеря. відпочинок.

03.01.22 Понеділок 08.00  Сніданок. Зввільнення номерів. Виїзд на гірськолижний курорт Плай. Тут Ви зможете покататись на лижах, санках, сноубордах, відвідати СПА-центр.

14.00 Відправлення у Львів

Зустріч з Екскурсоводом. Ви побачите архітектурний ансамбль площі Ринок, відвідаєте найбільші та найстаріші храми міста та почуєте неймовірні історії про уклад життя львівських міщан.

Тут знаходяться найцінніші пам’ятки середньовіччя:

 • ансамбль площі Ринок, де 45 будівель і всі вони пам’ятки архітектури — шедеври ренесансу,
 • «Чорна кам’яниця»
 • будинок Корнякта з італійським подвір’ям,
 • палаци Роберто Бандінеллі,
 • Шольц-Вольфовичів та сім’ї Любомирських,
 • Массарівська кам’яниця,
 • резиденція венеціанських послів);
 • Вірменський квартал — квартал богеми, людей мистецтва і найбільшої кількості кав’ярень 
 • ансамбль Вірменського собору,
 • будинок «Пори року»,
 • культурно-мистецьке об’єднання «Дзига»,
 • кав’ярня-паб «Гасова Лямпа» та її винахідники та ще багато чого.

17.00 Вільний час у Львові.

20:00  Виїзд додому.

Туристів супроводжує досвідчений екскурсовод, який розкаже Вам безліч легенд та казок про найдивовижніши місця Закарпаття.

04.01.2022 02:00 прибуття в Житомир. 04:00 прибуття в Київ (орієнтовно)

Вартість туру: Житомир — 3ех, 4ех м номери — 3650,00грн. з людини; 2ух м номери — 3850грн

Дітям до 12 років — знижка 100,00грн

ЗНИЖКА — 150грн до 10.12.2021

У вартість туру входить:

 • Проїзд комфортабельним автобусом євро класу  по маршруту: Київ-Житомир-Воловець-Житомир-Київ,
 • проживання, 4 сніданки\2 вечері,
 • медичне страхування,
 • супровід по маршруту.

Додатково сплачується:

 • Термальні басеїни Берегове— 250грн. діти до 150 см — безкоштовно.
 • Теплі Води — від 200грн.
 • дегустація на Буйволиній фермі — 120грн
 • Екскурсія на оленячу ферму — 70грн
 • дегустація Закарпатських вин — 100грн
 • Вхідні квитки у музеї
 • трансфери та екскурсовод — 400грн
 • новорічна вечеря — 1300грн; діти — 850грн
 • обід, сувеніри

*Для вдалого відпочинку ТА «Креветка-тур» рекомендує взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов’язково гарний настрій :)

*Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні.