Різдво у Закрпатті 24.12.2021-28.12.2021р.!

Католицьке Різдво у Закарпатті! Воловець, Пилипець, Водоспад Шипіт, Сойми, Замок Паланок, замок Шенборн, Термали Берегове, Плай, Львів.

Виїзд: П’ятниця  24.12.2021р

18.30 Виїзд м. Київ ст.м. Житомирська. (напроти автосалону «Інфініті»)

20.00 Посадка туристів м. Житомир. Автовокзал (заправка БРСМ)

21.30 посадка туристів м. Новоград-Волинський (окружна)

Субота 25.12.2021р.: 07.00 Прибуття у м. Воловець. Поселення в готелі з усіма зручностями «Грінвіч», «Едельвейс».

Готель «Грінвіч»

Готель «Едельвейс»

08.30 Сніданок і відправлення на екскурсію «Пилипець»; Водоспад «Шипіт»; Дегустація мінеральної води Соймівська та Келечинська.

Запрошуємо туристів на Автобусно-пішохідну екскурсію з відвідуванням гірськолижного курорту «Пилипець»: підйом на панорамному підйомнику на оглядовий майданчик гори Гимба (1491 м.)

Дегустація мінеральної води Соймівська та Келечинська .

Мінеральні води Закарпаття є унікальними. В Міжгірському районі знаходяться декілька родовищ вуглекислих мінеральних вод. Найвідоміші — Соймівське, та Келечинська.

Соймівська вода середньої мінералізації, гідрокарбонатно-хлоридна, натрій-кальцієва допомагає при захворюваннях шлунка, жовчного міхура та підшлункової залози.

Келечинська мінеральна вода насичує організм цінними елементами – залізом, кальцієм, магнієм, марганцем, але й допомагає звільненню його від шлаків, токсинів та сечового піску. (Антипохмелин).

 

Повернення в Готель
19.00 Святкова Вечеря. 

Неділя 26.12.2021р 08.00 Сніданок.

08.30 Відправлення на екскурсію замок Шенборн. Берегово — Термали. Дегустація вина в сімейному  погребі «у дяді Васі».

Невеличке, тісно оточене гірськими схилами, містечко Чинадієво тісно пов’язане історією з Мукачево. Туристів тут приваблює можливість доторкнутися до історії, відвідавши замок Берегвар і старовинну фортецю «Сент-Міклош».

Замок Берегвар, або в минулому Мисливський замок Шенборнів, а в наші дні — санаторій «Карпати» — один з найкрасивіших пам’яток України.

Цей палац був побудований графом Ервіном Фрідріхом Шенборн-Бухгаймом у 1890—1895 роках. Коло палацу був розбитий чудовий сад-дендрарій (нині Парк санаторію «Карпати») із декоративним озером у центрі. Висаджені рідкісні породи дерев — самшит, катальпа, сосна Веймута, канадська ялина, японська вишня (сакура), розовий бук, італійська глиниця; чагарників — дойція, гортензія тощо.

Сам мисливський замок побудований у неоромантичному стилі, що поєднує романські та готичні мотиви. Оригінальність палацу ще й у тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів (алегоричний ряд можна доповнити самому). Замок прикрашений багатим декором (барельєфи, флюгери, вітражі) на тему родової геральдики графів Шенборнів; діє баштовий годинник з курантами. У палацовому парку встановлені закладний пам’ятний знак (з написом угорською мовою) і дві скульптурні композиції — «Олень» і «Ведмедиця з ведмежатком». Обриси викопаного наприкінці XIX століття ставка (за задумом власника парку) умовно відтворюють карту Австро-Угорської імперії.

Наприкінці XIX століття зображення замку-палацу виступало на громадській печатці сусіднього містечка Чинадійово (Сент-Міклош). 1945 року земля та маєтки були націоналізовані, а мисливський замок Шенборнів став санаторієм «Карпати». Частина інтер’єру палацу (меблі, інші коштовні речі) передана до фондів Ужгородського краєзнавчого музею.

В глибині саду можна знайти Джерело Краси. Якщо в ньому вмитися, довго не будете старіти. Це не легенда, так як серед дерев причаївся бювет з цілющою мінеральною водою, насиченою корисними речовинами. Тому Джерело Краси вабить не тільки туристів, але і любителів санаторного відпочинку, які приїжджають в ці краї зміцнити власне здоров’я.

Як то кажуть, у кожного пристойного замку обов’язково повинна бути своя легенда і, само собою, привид. І замок Шенборнів в цьому ряду не є винятком. Існує досить відома легенда, що оповідає про графа Шенборна. За переказами граф з маніакальною наполегливістю перевіряв свою дружину на відданість і влаштовував їй різні випробування. Графиня з честю витримала всі його перевірки, але одного разу терпіння її лопнуло, і вона кинула чоловіка. Але після смерті душа графині не знайшла спочинку, і тепер по замку бродить привид жінки в чорному вбранні …

Виїзд на екскурсіюв м. Берегове — центр Угорської культури та вина. 

Містечко розташоване біля підніжжя вулканічних гір у долині річки Тиса. Берегове славиться своїми виноробськими традиціями. В околицях міста розвідані термальні й мінеральні води, що сприяють одужанню серцево-судинної системи та лікують хвороби шкіри.

Місто засноване в 1036 році угорським принцем Лампертом і спочатку називалося Лампертхаз. За свою довгу історію воно було декілька разів зруйноване і переходило із рук в руки. Їм володіла Угорщина, Австрія, Чехословаччина, а потім в 1945 року Берегове у складі Закарпатської України увійшло до складу УРСР

Сучасне Берегове (хоча місцеві жителі й далі називають його Берегсас) заслуговує на цілоденну прогулянку. Тут можна оглянути архітектурні й історичні пам’ятки, продегустувати вино та спробувати страви угорської кухні в одному з багатьох ресторанів чи кафе.

Місцеві термальні джерела кремнієво-азото-вуглекисло-хлоридно-натрієвих вод високої мінералізації. Аналоги зустрічаються на Камчатці, Сахаліні, Ісландії та у Новій Зеландії. Температура води не опускається нижче 36-38 градусів, а мінеральна вода надходить у нього зі свердловини глибиною 1680 м. Ця вода добре впливає на здоров’я людей зі серцево-судинними недугами, варикозом, артритом, остеохондрозом, захворюваннями нервової системи. Допомагає вилікуватися від наслідків травм кісткової тканини, м’язів та сухожиль. Вода білого кольору, непрозора, солона на смак.

Купатися будемо у сучасному комплексі «Жайворонок».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.30 На обратній дорозі заїдемо до місцевого винороба дяді Васі. Дегустація вина в одному з кращіх винних подвалів Закарпаття.

Збір групи та відправлення в готель.

20.00 Вечеря. Вільний час.

Понеділок 27.12.2021р. 8:00 — Сніданок. звільнення номерів

8:30 – Виїзд в на гірськолижний курорт Плай. Катання на лижах, сноубордах, сноутюбах, СПА-центр

14.00 Відправлення у Львів

Зустріч з Екскурсоводом. Ви побачите архітектурний ансамбль площі Ринок, відвідаєте найбільші та найстаріші храми міста та почуєте неймовірні історії про уклад життя львівських міщан.

Тут знаходяться найцінніші пам’ятки середньовіччя:

 • ансамбль площі Ринок, де 45 будівель і всі вони пам’ятки архітектури — шедеври ренесансу,
 • «Чорна кам’яниця»
 • будинок Корнякта з італійським подвір’ям,
 • палаци Роберто Бандінеллі,
 • Шольц-Вольфовичів та сім’ї Любомирських,
 • Массарівська кам’яниця,
 • резиденція венеціанських послів);
 • Вірменський квартал — квартал богеми, людей мистецтва і найбільшої кількості кав’ярень 
 • ансамбль Вірменського собору,
 • будинок «Пори року»,
 • культурно-мистецьке об’єднання «Дзига»,
 • кав’ярня-паб «Гасова Лямпа» та її винахідники та ще багато чого.

20.00 збір біля автобуса Повернення додому.

Вівторок 01:30 — 03:00 орієнтовне прибуття в Житомир-Київ.

Вартість туру:

3ех, 4ех м номери — 2500 грн/з людини (Київ + 300грн)

2ухм номери — 2650грн./ з людини (Київ + 300грн)

Дітям до 12 років — знижка 100,00грн

У вартість туру входить:

 • Проїзд комфортабельним автобусом єврокласу
 • проживання, 3 сніданки\1 вечеря,
 • медичне страхування,
 • супровід по маршруту.

Додатково сплачується:

 • Екскурсійно транспортні послуги — 300грн
 • Різдвяна вечеря — 450грн
 • Термали Берегове  — 250грн
 • Підйомники від 150грн
 • Дегустація вина — 50грн
 • Замок Шенборн — 20грн
 • вхідні квитки, витрати на обіди, сувеніри…

Туристична агенція не несе відповідальності з а погоду та технічний стан доріг.

Туристична агенція може змінювати кількість,порядок та час екскурсій, або замінити на рівноцінні.

Туристи в стані алкогольного сп’яніння, які поводяться неадекватно та заважають іншим туристам, можуть бути висадженні з автобуса, без повернення коштів.