Хотин+ Кам’янець-Подільський

Житомир –Кам’янець-Подільський– Хотин- Житомир 

1 день (автобус)

Відправлення із Житомира 3.30 (пл. Перемоги) комфортабельним автобусом.
9.00  прибуття у м. Хотин – ми оглянемо «Фортецю на Великому кордоні»; окопи Св. Трійці, музей Хотинської битви, та легендарний замок.

Хотинська фортеця завжди привертала увагу мандрівників, дослідників, любителів старовини. Тут було знято безліч відомих фільмів:«Захар Беркут», «Русалонька», «Стріли  Робінгуда», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Три мушкетери», «Ясса» та багато інших.

І дійсно -локації неймовірні.

Як і кожну віковічну замкову споруду, Хотинську фортецю огортають чимало легенд та чуток. Найпопулярнішою серед них у народі ходить легенда, що існує таємний підземний хід від Хотинської до Кам’янець-Подільської фортеці. Дослідники ці чутки спростували. Адже у всі часи фортеці були під пануванням різних володарів, тому будувати перехід не було сенсу.

Багато запитань точиться навколо мокрої плями, яка віками не зникає зі стіни Хотинського муру. Дехто бачить у ній обриси території України. Інша версія розповідає про те, що колись у Хотинській фортеці правив князь-тиран, він вирішив видати дочку за іноземного правителя. Але дівчина була закохана у місцевого воєводу. Коли князь довідався про таємний зв’язок дочки, наказав замурувати її живцем у стіні фортеці. Дівчина не пручалась, лише гірко плакала за втраченим життям і любов’ю. Кажуть, вона тужить досі – і її гіркі сльози просочуються на стіні фортеці. Пляма, за легендою, не висохне доти, доки закохані не возз’єднаються.

Красу приміщень замку дають уявлення кахлі з рослинними орнаментами, або сюжетними рельєфами. Серед них привертають увагу зображення кінних воїнів. Ними прикрашали двері, віконниці житлових приміщеннях або меблі і скрині.
12.00 Прибуття в м. Камянець-Подільський.

Жодного серця не залишить байдужим древнє фантастичне місто Кам’янець-Подільський та його перлина – Національний історико-архітектурний заповідник «Кам’янець», що по праву входить до одного з семи чудес України. Сірі стіни старої фортеці назавжди лишилися символом її могутності, а історія міста дивує та зачаровує. У Старому місті Кам’янця знаходиться безліч архітектурних пам’яток,  які приїжджають оглянути кожного дня тисячі туристів. Ми пропонуємо  Вам здійснити подорож унікальним маршрутом, що включає в себе:

  • Скелястий каньйон ( до 60 м)
    —  Замковий (Турецький) міст — занесений до книги «Рекорди України», як найстаріший міст в Україні II ст. н.е. Зображений на колоні Трояна в Римі
  • — Стара фортеця та Новий замок — » Квітка на камені » ( водяна криниця, боргова яма, Кармелюкова вежа, підземелля  та інше.)
  • — кафедральний костел Петра і Павла (XVI ст.) поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері;
  • — найстаріша ратуша в Україні (XV ст.);
    — музей Хотинської битви.
Вартість: 750 грн.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом євро класу, супровід гіда, страхування на час подорожі.

ДОДАТКОВО оплачуються: екскурсійне обслуговування в музеях 100 грн,  вхідні квитки в музеях і харчування.

Вартість вхідних квитків:
— Кам’янецька фортеця (загальний, пенсійний – 50 грн., студенти і учні – 35 грн.);
— Хотинська фортеця (загальний, пенсійний – 70 грн., студенти і учні – 35 грн.);

Туристична Агенція пропонує взяти з собою зручний одяг та взуття, гарний настрій та бажання добре провести час.