Вінниця — Парк динозаврів»DINO», Подільський Зоопарк, АвтоМотоВелоФотоТелеРадіо музей, фонтан ROSHEN

ЩОСУБОТИ У ВІННИЦЮ Парк динозаврів»DINO»+Подільський Зоопарк+АвтоМотоВелоФотоТелеРадіо музей+фонтан ROSHEN 350грн./люд

Якщо хочете відпочити від буденних клопотів та повсякдення запрошуємо на вікенд у м.Вінницю.

На Вас чекає:

— парк динозаврів «DINO»  знайомимося з стегозавром і трицерапторсом, птерозавром і навіть дитинчам тиранозавра, яке можна взяти на руки і погладити, а воно кумедно відкриватиме пащу і “лащитиметься” до людини.
17 роботизованих древніх ящерів, які рухаються, гарчать, кліпають очима та махають хвостами і крилами, а ще – відкривають величезні роти з такими ж величезними зубами.
  1608990956 7068
— Подільський зоопарк у Вінниці — це не просто місце, де можна подивитись на тварин та птахів різних видів, а й приємно провести час, адже тут на території є й дитячі ігрові майданчики, зелені куточки, тут сучасна та інфраструктура, з відтворенням фрагментів природного середовища, у якому мешкають звірі та птахи.
А також всю територію прикрашають скульптурні зображення, які чудово вписуються у світлини відвідувачів.
1779321 zoopark vinnitsi vidkrivsya dlya ekskursiy
-музей Ретроавтомобілів»АвтоМотоВелоФотоТелеРадіо:)»музей, в якому представлені цікаві та раритетні експонати техніки. Ви зможете відчути дух радянської епохи та матимете можливість сфотографуватися за кермом цих чудових технічних створінь, посидіти на місці водія чи пасажира, та отримати масу позитивних вражень. А за додаткову плату Вас можуть провезти вулицями міста на одному із експонатів музею.
5 001
— Дивовижний витвір інженерного мистецтва, фонтан ROSHEN. Фонтан ROSHEN — це потужні струмені води що ринуть у височинь під музичний акомпонемент та у супроводі світлових та лазерних ефектів, а також відео-проекції на величезному екрані.
vin fontan3
Програма туру:
09:30 збір групи, пл.Перемоги біля танку
10:00 виїзд із м.Житомира
12:00 приїзд в Вінницю екскурсія по Парку динозаврів
14:00 Подільський зоопарк
15:00 АвтоМотоВелоФотоТелеРадіо музей
17:30 прогулянка центральною вулицею міста.
Вільний час
21:00-22:00 фонтан та лазерне шоу
22:00-22:15 збір групи та виїзд в м. Житомир
24:00 орієнтовний час приїзду в Житомир, пл. Перемоги.
Додатково сплачуються:
  • вхідні квитки в парк динозаврів «DINO»,ціна квитка для дітей від 3 до 12 років 100 гривень (при пред’явленні квитка в зоопарк 70 грн) , старше 12 років 150 гривень (при пред’явленні квитка в зоопарк 100 грн). Учасники АТО, діти з інвалідністю та супроводжуючий, а також діти-сироти зможуть відвідати “Парк динозаврів” безкоштовно.
  • Вхідні квитки в Подільський зоопарк дорослі — 70 грн, діти з 6 років та студенти (при пред’явленні студентського квитка) — 30 грн., діти 3-6 років- 10 грн., діти до 3-х років — безкоштовно,
  • Вхідні квитки в музей Ретроавтомобілів»АвтоМотоВелоФотоТелеРадіо — 20грн.  діти, 30грн дорослі.